Vitasteron dla mężczyzn – cena, skład, opinie

Tabletki na potencję

Vitasteron to taki dziwny suplement, co do którego mam bardzo mieszane uczucia. Przede wszystkim dlatego, że trudno go nazwać suplementem typowo na potencję, nie jest ani afrodyzjakiem, ani niczym gatunkowo podobnym. Chociaż z drugiej strony – jest swego rodzaju panaceum, bo i zawiera typowe panacea (choćby żeń-szeń), powinien więc poprawiać też witalność.

Jak działa Vitasteron dla mężczyzn?

Niemniej jednak Vitasteron reklamowany jest jako suplement poprawiający sprawność seksualną i podnoszący libido. Dodatkowo wspomaga funkcjonowanie męskich dróg moczowych i prostaty.
Sądząc po składzie to drugie działanie jest bardziej realne.
Nazwałbym więc Vitasteron raczej pigułkami odmładzającymi (poprawiającymi ogólną sprawność i witalność) z lekkim wpływem na seksualność sensu stricto.

Vitasteron – skład

W Vitasteronie znajdziesz: żeń szeń, mleczko królewskie (czyli nic innego jak mleczko pszczele) i saw palmetto (palmę sabałową).
I żeń-szeń i mleczko pszczele są panaceami czyli lekami na wszystko. O ich działaniu nie będę się rozpisywał, możesz to łatwo sprawdzić gdzieś w sieci. Ważne jest to, że faktycznie działają, ale po bardzo długim czasie. Nie naprostują Cię od razu i na pewno nie postawią od razu na baczność.
Jeśli chodzi o saw palmetto – to faktycznie ziółko typowo męskie. Ma działanie antyandrogenne w tym sensie, że jest blokerem DHT powodującego problemy z prostatą i łysienie. W przeciwieństwie do innych tego typu środków nie tylko nie obniża, ale wręcz poprawia sprawność seksualną o ile jest brane w odpowiednich dawkach.

Jak dla mnie to po prostu witaminki dla chłopców i nic więcej. A co o Vitasteronie sądzą użytkownicy?

Vitasteron – opinievitasteron

Opinie na temat Vitasteronu jak zwykle są podzielone – jedni sobie chwalą, inni twierdzą, że w ogóle nie działa. Ja próbowałem tego cuda, ale po dwóch tygodniach się poddałem. W ciągu dwóch tygodni nie zdążyło zadziałać. Przypuszczam, że potrzeba mu miesiąca – mniej więcej tyle trwało zanim zauważyłem u siebie pozytywne efekty działania żeń-szenia.

Czy warto stosować Vitasteron, gdzie go kupić i jaka jest jego cena?

W dłuższej perspektywie na pewno tak, bo na pewno dobrze działa na mężczyzn. Można go kupić w wielu aptekach, aczkolwiek nie wszystkich, bo pytałem w dziesięciu okolicznych i tylko jedna miała go na stanie, więc najrozsądniej chyba po prostu zamówić przez internet.

Jeśli nie zbywa Ci na cierpliwości – spróbuj, ale nie poddawaj się po jednym opakowaniu. Miesięczna suplementacja będzie Cię kosztować jakieś 30 zł, bo w aptekach Vitasteron kosztuje ok. 10 zł za 10 tabletek.

przejdź do strony dystrybutora purple

Dodaj komentarz