Viamea a libido – opinie, cena, gdzie kupić

Potencja kobiet

Seks to z całą pewnością istotny element każdego związku. Trudno mówić zatem o prawdziwej, głębokiej i spełnionej relacji damsko-męskiej bez udanego seksu. Posłużę się tutaj całkiem zabawnym cytatem, który trafnie oddaje życie seksualne kobiet i mężczyzn:

Jakie to prawdziwe, że kobiety muszą się dobrze czuć, żeby chcieć uprawiać seks, podczas gdy mężczyźni muszą uprawiać seks, żeby się dobrze czuć. (Diana Appleyard).

Problemy z libido

Jestem kobietą i w pełni zgadzam się z powyższym stwierdzeniem. Jestem kobietą i miewam dni gorsze, nierzadko też doskwiera mi całkowity brak ochoty na seks. Przez wiele lat zmagałam się z tym problemem, a jego swoistą przyczyną okazała się zaburzona gospodarka hormonalna i niewłaściwa dieta. Problem obniżonego libido dotyczy chyba znacznej części kobiet – uwaga: – także tych młodych! Jestem młodą kobietą i zamiast cieszyć się życiem seksualnym, od paru lat tak naprawdę wcale go nie doświadczałam. Wtedy nie zdawałam sobie chyba nawet sprawy z tego, jak bardzo negatywny ma to wpływ na mój związek. Dziś to wiem i nareszcie postanowiłam coś z tym zrobić. Polecono mi tabletki Viamea, jako jedne z najbardziej popularnych tego rodzaju produktów.

Viamea – opinie, działanie

viameaTabletki Viamea to efekt wieloletnich badań i profesjonalnej pracy grupy naukowców z laboratorium Holland Man BV. Tabletki powstały na bazie naturalnych i aktywnych składników, w znacznym stopniu przyczyniających się do poprawy kobiecego libido. To, co w głównej mierze skłania do wypróbowania produktu, to przede wszystkim jego naturalny skład. Viamea nie zawiera zatem żadnych hormonów, a wszystkie składniki wykazują działanie relaksujące oraz rozluźniające. Viamea jest suplementem diety, w związku z czym do jej zakupu nie jest wymagana recepta lekarska. To produkt łatwo i szybko dostępny. Zasada działania tych tabletek polega na ukrwieniu pochwy oraz pozytywnym wpływaniu na jej wilgotność. Według opinii innych kobiet, tabletki Viamea działają błyskawicznie, zapewniając ogromny apetyt na seks. W znacznym stopniu poprawiają także samopoczucie.

Opinie potwierdzają jej działanie, aczkolwiek nie możesz spodziewać się, że Viamea zadziała tak, jak męska viagra.

Skład tabletek Viamea

W skład kapsułek Viamea wchodzą starannie wyselekcjonowane zioła oraz aktywne składniki naturalne, które wykazują działanie rozluźniające i relaksujące. Tabletki Viamea zapewniają bezpieczne oraz zdrowe pobudzenie seksualne. Warto zapoznać się ze szczegółowym składem tych kapsułek, by uwierzyć w ich zbawienne i korzystne działanie. Jakie są zatem najbardziej istotne składniki Viamei?

Muira Puama – środek wykazujący działanie pobudzające i wzmacniające. Nazywany ekstraktem z kory Drzewa Potencji od wieków stosowany jest jako skuteczny środek pobudzający wśród ludów Ameryki Południowej oraz Łacińskiej.

Catuaba Bark – znana jako jeden z najbardziej skutecznych naturalnych afrodyzjaków. Przyczynia się do wzrostu libido oraz sprawności seksualnej. Zapobiega także przerostowi prostaty. Zwiększa pożądanie seksualne zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.

Imbir – ten kulinarny przysmak wykazuje także zbawienne działanie jako naturalny afrodyzjak. Poprawia krążenie, zwiększając tym samym intensywność doznań seksualnych oraz nasilając erekcję.

Kofeina – powoduje wytwarzanie adrenaliny, która przyczynia się do przyspieszonego bicia serca oraz wzrostu przepływu krwi, co przekłada się z kolei na lepsze ukrwienie organów rozrodczych.

L-Arginina – wspomaga krążenie. Wykazuje ponadto skuteczność w walce z niepłodnością u mężczyzn. Zwiększa wrażliwość na bodźce seksualne.

Tribulus Terrestris – niegdyś wykorzystywany w Europie jako lek na impotencję. Przyczynia się do wzrostu naturalnego testosteronu. Zwiększa siłę i witalność.

Do innych składników Viamei, wykazujących równie korzystne działanie, nie tylko w ramach zwiększenia kobiecego libido, lecz także prawidłowego funkcjonowania organizmu, zaliczyć można: wapń, cynk, cytrynian boru, Orchic Substance, pieprzowiec roczny, cola nut, żeń szeń amerykański, żeń szeń azjatycki oraz żeń szeń syberyjski.

Czy warto i gdzie kupić Viamea?

Nic dodać, nic ująć – tak bogaty skład naturalnych substancji mówi sam za siebie. Viamea dostępna jest w opakowaniu zawierającym cztery tabletki. Koszt jednego takiego opakowania to około 50-60 zł. Nie jest to zatem duży wydatek. Jedną tabletkę należy przyjąć mniej więcej pół godziny przed seksem.

Są w pewnym sensie odpowiednikiem viagry dla kobiet. Jest to produkt w pełni bezpieczny, równie popularny i chętnie stosowany. Wykazuje działanie relaksujące oraz antystresowe. Zwiększa doznania erotyczne poprzez przyspieszenie lubrykacji oraz ukrwienia zewnętrznej części pochwy.

Zamów u dystrybutora

Viamea – zamienniki

W ostanim okresie czasu na rynku pojawiło się nieco więcej ciekawych propozycji dla kobiet. Niektóre z nich są nawet lepsze od Viamei. Jeśli szukasz czegoś naprawdę skutecznego wybierz jeden z tych środków. Wymieniamy je dokładnie opisujemy na stronie Potencja dla kobiet –  ranking.

 

Dodaj komentarz