Testolan – najlepszy booster testosteronu

Boostery testosteronu to temat, który jest mi dość bliski, choćby ze względu na wiek. Przyznaję szczerze, że w tej grupie produktów niewiele jest w stanie mnie zaskoczyć. Tymczasem Testolan wywarł na mnie ogromne wrażenie. To chyba jedyny booster testosteronu o tak imponującym składzie i wszechstronnym działaniu, jaki zdarzyło mi się znaleźć!

Dlaczego Testolan robi wrażenie?

Zanim przejdę do kwestii typowo technicznych, czyli do mówienia działania i współdziałania składników oraz ich wpływu na organizm, myślę że najpierw warto się skupić na tym, jaki jest efekt końcowy. Ważne jest też komu ten booster testosteronu może się przydać i w jakich sytuacjach. A, że >>> Testolan się przyda, tego jestem pewien!

To w sumie te praktyczne zastosowania i możliwe do osiągnięcia efekty są w przecież najważniejszymi cechami wszystkich suplementów, nie tylko boosterów testosteronu i nie tylko suplementów wspierających męskość.

Booster dla każdego

No może nie dosłownie dla każdego, bo 18-latkowi, w którym aż buzują hormony Testolan, czy jakikolwiek inny booster testosteronu będzie po prostu zbędny.

Jednak fakty są takie, że poziom testosteronu w męskim organizmie zaczyna spadać począwszy od 20 roku życia.

W zależności od trybu życia i diety proces ten może nastąpić nawet wcześniej. Z wiekiem poziom testosteronu spada coraz bardziej ( zobacz zresztą tutaj jest bardzo dobrze zobrazowane to zjawisko na wykresie) i zaczynają pojawiać się problemy.

Tak więc po boostery testosteronu spokojnie mogą sięgać już trzydziestolatkowie, a w niektórych przypadkach nawet dwudziestoparolatkowie! A Testolan nadaje się rzeczywiście dla każdego. I warto go suplementować, ze względu na to, jakie rozwiązuje problemy.

Problemy zdrowotne, które rozwiązują boostery

Te problemy są najrozmaitsze. Już pomijam nawet fakt, że a testosteron odpowiada za sprawność seksualną, czy że bez niego nie utrzymamy, nie zbudujemy mięśni, ale to hormon który chroni nas mężczyzn przed wszystkimi objawami przypisywanymi starości.

Bez testosteronu i przy jego niedoborach stopniowo tracimy siły witalne, męskość, a nawet zdrowie jako takie.

Bo wyobraźcie sobie choćby to, że niedobory testosteronu mogą sprzyjać rozwojowi osteoporozy, a to już jest bardzo niefajne zjawisko. Problemy z potencją to przy tym przysłowiowy pikuś.

Początkowo objawy niedoboru są niezauważalne, ale z wiekiem się nawarstwiają. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że niedobór testosteronu odbija się nie tylko na ogólnym samopoczuciu, ale wręcz na funkcjonowaniu i zdrowiu ważnych dla życia narządów i układów.

Po czym poznać, że mogę mieć niedobór testosteronu?

Teoretycznie najlepiej byłoby zbadać poziom tego hormonu, ale to oczywiście wymaga wizyty u lekarza, a potem w laboratorium. To wizyty, pobrania krwi i tak dalej – nie sądzę żeby większości z nas chciało się podejmować aż tak poważnego zadania.

Dopóki nie dzieje się nic naprawdę złego czy bardzo nieprzyjemnego myślę, że te badania są zbędne. Wystarczy po prostu przyjąć słuszne, jak twierdzą naukowcy, założenie, że począwszy od 20 roku życia poziom testosteronu stale się obniża, przy czym w wieku 40 lat  jest to już naprawdę wyraźny spadek.

Na spadek ten wskazują choćby objawy takie, jak:

  • Gorszy seks – wyraźnie mniejsza ochota na seks, pojawiające się zaburzenia erekcji, problemy z osiągnięciem orgazmu czy utrzymaniem erekcji. To objaw bardzo łatwy do zaobserwowania. Trzeba jedynie przyznać się przed sobą, że ma się te problemy. A stąd już tylko krok do ich rozwiązania.
  • Stopniowy spadek masy mięśniowej i obniżenie siły mięśni – myślę, że to też jest w stanie zauważyć każdy mężczyzn,a i to nawet niekoniecznie taki, który jest przeczulony na punkcie swojego wyglądu. To się po prostu czuje: biceps w pewnym momencie traci gęstość, a potem objętość, i to niezależnie od tego czy ćwiczysz czy nie.
  • Zwiększające się otłuszczenie organizmu – niekoniecznie na brzuchu, ale tutaj brzuch jest najbardziej alarmujący. Jeśli stwierdzasz, że twoja podskórna tkanka tłuszczowa staje się stopniowo coraz grubsza, możesz założyć że to nie tylko dieta, ale i niedobory testosteronu. Bo niestety (albo stety) właśnie testosteron chroni mężczyzn przed otłuszczeniem.
  • Problemy z nastrojem – to objawy które można złożyć na karb depresji albo określić mianem typowego kryzysu wieku średniego, czyli obniżenie nastroju, gorsze samopoczucie, rozdrażnienie, nerwowość, przeczulenie na jakimś punkcie, wycofanie się aż do depresji włącznie.

No i tak panowie: oczywiście wszystko to można składać na karb wieku i należy to robić, bo z wiekiem testosteron spada, ale skoro można podnieść poziom testosteronu można również zredukować te objawy, i tu przydaje się >>> Testolan, który poprawi dosłownie wszystko.

Booster testosteronu – ogólna zasada działania

Myślę, że należy się nam wszystkim jeszcze wytłumaczenie tego, czym są boostery testosteronu.

Przede wszystkim nie należy mylić ich z testosteronem jako takim. Booster testosteronu to substancja, która sprawia, że organizm zaczyna wytwarzać więcej tego hormonu. Wytwarza go sam organizm – testosteron pochodzi więc z wnętrza, nie jest dostarczany z zewnątrz.

Dobry booster testosteronu jest w stanie sprawić, że sam organizm wytworzy dużo więcej tego hormonu.

To bardzo ważne zastrzeżenie, ponieważ terapię samym testosteronem może zlecić wyłącznie lekarz i musi być ona przeprowadzona pod okiem lekarza. A to dlatego, że podawanie czystego hormonu wiąże się ze skutkami ubocznymi i zagrożeniami które należy stale monitorować.

Reasumując: podawanie czy przyjmowanie czystego hormonu jest niebezpieczne, tymczasem BOOSTERY TESTOSTERONU to CAŁKOWICIE BEZPIECZNE naturalne substancje, które sprawiają że ciało chętniej produkuje testosteron i na dodatek w większych niż nominalnie ilościach. Substancje te są bezpieczne, podobnie jak hormon wyprodukowany przez organizm.

Bo wiadomo – ciało nie wytworzy więcej testosteronu niż jest w stanie – to raz, a dwa nie wytworzy go więcej niż potrzebuje. Produkuje go akurat tyle, ile mu potrzeba dla zachowania zdrowia, witalności i sprawności procesów fizjologicznych, w których testosteron bierze udział.

Typowe boostery testosteronu zawierają po kilka substancji aktywnych. Z reguły kozieradkę i buzdyganek, może z dodatkiem jednej czy dwóch witamin oraz jednego czy dwóch minerałów.

Tymczasem >>>Testolan zawiera aż 11 aktywnych składników. 11(!) i każdy z nich jest bardzo istotny dla funkcjonowania męskiego organizmu dla zdrowia i oczywiście dla produkcji testosteronu.

Jak działa Testolan?

Gdybym miał teraz opisać działanie poszczególnych składników, przypominam jest ich 11, zrobiłaby się z tego niesamowicie długa epistoła, przez którą pewnie niewiele osób byłoby w stanie przebrnąć. Dlatego jeśli jesteś ciekaw pełnego składu, zamieszczam tutaj etykietę którą możesz sobie przestudiować, a tutaj masz link do strony, na której jest również pełna lista składników wraz z wyjaśnieniem, jak poszczególne składniki działają na organizm i na testosteron.

Ja w skrócie powiem tak, że:

  • Synergia! Wszystkie ekstrakty i substancje zawarte w testowaniu współpracują w organizmie na rzecz tego, by maksymalnie wzrosła produkcja testosteronu do niezbędnego organizmowi poziomu.
  • Lepsze samopoczucie, seks, treningi! To ma się przełożyć na ogólne lepsze samopoczucie poprawę nastroju, lepsze wyniki treningowe, spadek tłuszczowej masy ciała i oczywiście poprawę potencji oraz jakości życia seksualnego.
  • Lepsze zdrowie i kondycja! To powyższe to jednak nie wszystko, bo przy okazji składniki zawarte w Testolanie mają ogólnym bardzo korzystny wpływ na zdrowie organizmu. Możesz spodziewać się po nich na przykład obniżenia ciśnienia krwi, poprawy poziomu cukru we krwi, zmniejszenia poziomu cholesterolu i trójglicerydów. Możesz też oczekiwać tego, że zredukują się różne stany zapalne. W Testolanie są też przeciwutleniacze i substancje polifenolowe oraz alkaloidy, które działają stymulująco na organizm. Tu jeszcze raz podrzucam link do strony z opisami poszczególnych substancji, żebyś nie musiał szukać gdzieś tutaj na stronie.

Czy Testolan wystarczy do podniesienia poziomu testosteronu?

Tak, oczywiście wystarczy. Przekonaj się >>> na stronie producenta jak działa.

Zresztą ja potwierdzam, że po miesiącu przyjmowania suplementu czuję się wyraźnie lepiej i to pomimo tego że do tej pory pogoda nas nie rozpieszczała a jest już jesień za pasem. A jesień to zawsze spadek nastroju i witalności.

Więc jeżeli podejrzewasz u siebie niedobory testosteronu, myślę że jest spokojnie możesz zaryzykować i w ciemno kupić ten suplement. Zresztą na dobrą sprawę niewiele ryzykujesz,  bo dają na niego 90 dniową gwarancję. Jeśli dajmy na to, po miesiącu nie zauważysz rezultatów, będziesz mógł zwrócić opakowanie i odzyskać zapłacone pieniądze.

Przejdź na stronę dystrybutora i zamów Testolan by pozbyć się problemów >>>> STRONA DYSTRYBUTORA.

Czy mogę zrobić coś jeszcze?

Nie byłbym sobą gdybym nie zaznaczył, że ogromny wpływ na poziom testosteronu ma dieta i twój styl życia.

Spokojnie, nie będę przynudzał.

Powiem tylko, że jeśli chodzi o jedzenie nie powinno się unikać mięsa czerwonego mięsa, warto jeść pestki szczególnie dyni, warto jeść jaja, bo wszystkie te produkty spożywcze dostarczają składników niezbędnych do wytworzenia testosteronu.

Jeśli chodzi o aktywność fizyczną to nie będę namawiał cię do długich spacerów, do biegania i tym podobnych rzeczy, bo takie sporty niestety nie podnoszą poziomu testosteronu, wręcz mogą przyczyniać się do jego spadku. Tutaj sprawdza się najlepiej stary dobry trening siłowy.

I nie, nie musisz chodzić na siłownię. Wystarczy, że poćwiczysz w domu pompki, przysiady i martwy ciąg czy podciąganie na drążku. Choć oczywiście jakieś urozmaicenia też też ci się przydadzą. Na początek jednak lepiej zacznij od tych złotych ćwiczeń.

No a jeśli kiepsko ci się żyje i twoje życie jest mało aktywne, to suplementacja powinna się postawić na nogi na tyle, że będziesz w stanie zacząć ćwiczyć. Na nowo poczujesz ochotę do ćwiczeń. No i na pewno będziesz osiągał znacznie lepsze efekty z tego względu, że Testolan (i testosteron) pobudza wytwarzanie hormonów “mięśniowych”.

Na koniec jeszcze jedna ważna uwaga

Testolan nie jest sprzedawany w aptekach, ale to jak najbardziej legalny suplement zgłoszony do obrotu, wprowadzony do obrotu w Polsce i Europie przez producenta.

Najpewniejszym miejscem zakupu jest oficjalny sklep producenta. Choć Testolan znajdziesz też w paru drogeriach, to zakupy w oficjalnym sklepie są najlepsze.

Oficjalny sklep jest pod adresem >>> Testolan.pl . Zaopatrzysz się tam w naprawdę fajny suplement. 

Jeżeli niedomagasz “testosteronowo” to zrób to jak najszybciej!

One Response

  1. Merkirr

Reply