przedłużanie stosunku

Techniki przedłużania stosunku

Lepszy seks

Kontakt fizyczny to jedna z największych cielesnych przyjemności, jakich człowiek doświadcza w czasie swojego życia. Seks był, jest i będzie obecny w naszym życiu zawsze, przede wszystkim z powodu reprodukcji oraz szalonej rozkoszy i radości, którą daje zarówno mężczyznom jak i kobietom.

Wszyscy miewamy  problemy związane ze sprawami łóżkowymi – a jednym z najważniejszych problemów mężczyzn jest zbyt krótki czas stosunku – skutek przedwczesnej ejakulacji.

Na szczęście nie ma powodów do zmartwień. Do dyspozycji mamy: medykamenty i suplementy. Chociaż w rzeczywistości środki medyczne i farmakologiczne tonie jedyny sposób na przedłużenie wytrysku. Warto zacząć od czegoś innego – metod naturalnych, lub jak mówią niektórzy alternatywnych.

Do takich metod zaliczamy szeroką gamę ćwiczeń, które mają na celu w naturalny i łatwy sposób wydłużyć stosunek.

Ćwiczenia na przedłużenie stosunku

Pewne umiejętności można wyćwiczyć. Na pewno da się wyćwiczyć zachowanie mające na celu przyhamowanie podniecenia w odpowiednim momencie oraz jednocześnie na kontroli wytrysku poprzez ćwiczenie zwieraczy penisa (mięśnie Kegla). Dzięki takim umiejętnościom nie tylko wydłuża się sam stosunek, ale same wrażenia i odczucia są o wiele bogatsze, dojść może także w końcu do wielokrotnych orgazmów.

Panowie nie pozostaje więc nic innego jak tylko brać się za ćwiczenia. Pewnie, że wymagają one czasu czasu, jednak przy pewnej systematyczności, efekty zauważycie już po pierwszych miesiącach!

Jak ćwiczyć?

Pierwszy ze sposobów , polega na wykonywaniu silnych oraz jak najmocniejszych skurczów mięśni, które momentalnie powstrzymują wytrysk (trzeba pokombinować z masturbacją). Drugi natomiast opiera się o serie szybkich i kolejnych przykurczów. Jednocześnie ważne jest pamiętanie o oddychaniu czasie wykonywania skurczy. W momencie, w którym mięsień Kegla będzie już wyćwiczony, jednorazowo będziesz umiał przykurczać go przez czas nawet minuty – pamiętaj jednak o systematyczności oraz codziennych treningach, w końcu dojdziesz do wprawy i do mistrzostwa, a skorzysta na tym także Twoja partnerka.

Kiedy nie chcesz czekać na efekty ćwiczeń

Istnieje parę specyfików, które działają zewnętrznie jak i od środka organizmu,  poprzez wpływ produkcję enzymów, a nawet  hormonów wpływają na zmniejszenie podniecenia w trakcie stosunku, tak aby jego podwójna fala uderzyła z dużym opóźnieniem, dając dłuższy czas stosunku, obfitsze orgazmy i o wiele bardziej pamiętne doznania. Polecam ci przede wszystkim >> te, które poprawiają potencję. Dzięki nim twoja sprawność seksualna znacznie się poprawi.

Dodaj komentarz