senstra

Senstra – działanie, opinie, cena, gdzie kupić

Potencja kobiet

Senstra jest niezaprzeczalnym hitem ostatnich lat wśród tabletek poprawiających libido u kobiet. To produkt znany i wciąż poszukiwany choć ma już dość długi “staż” (o ile można tak powiedzieć o tabletkach). Dziś opowiem o działaniu Senstry, o tym jakie zbiera opinie, ile kosztuje, czy warto ją kupić i czy ma jakieś (być może lepsze) zamienniki.

Komu przyda się Senstra?

Zacznijmy może od tego, jak się ma życie erotyczne kobiet. Odpowiedź na to pytanie mogłaby brzmieć: raz lepiej, raz gorzej. Niejednokrotnie już wspominałam o tym, jak wiele czynników wpływa na nasze życie seksualne i z jak znacznymi problemami w tej sferze muszą zmagać się kobiety. Na szczęście żyjemy w czasach, w których mamy coraz łatwiejszy i szybszy dostęp do preparatów, pomagających poprawić nasze libido i zwiększyć intensywność doznań seksualnych.

Rosnąca popularność tabletek na libido

Tabletki poprawiające libido cieszą się coraz to większą popularnością. Główną tego przyczyną jest między innymi większa świadomość społeczeństwa. O ile do niedawna wydawało się nam, że problemy te można przezwyciężyć samemu lub nie da się z nimi nic zrobić i trzeba nauczyć się z tym żyć, o tyle dziś  zdajemy sobie sprawę z tego, że można i trzeba poprawić nasze życie seksualne. Stąd oferta różnego rodzaju preparatów i tabletek poprawiających libido i wpływających na poprawę erotycznych doznań.

Afrodyzjaki, żele i spraye intymne nie zawsze przynoszą w pełni zadowalające efekty i okazują się pomocne jedynie do pewnego czasu. Jeżeli zależy nam na osiągnięciu możliwie trwałych i najbardziej skutecznych efektów, lepsze okazuje się przyjmowanie specjalnych tabletek ziołowych, które nie są szkodliwe dla naszego organizmu, a wykazują bardzo skuteczne działanie dla sfery intymnej. I tutaj właśnie z pomocą przychodzi Senstra, którą (nawiasem mówiąc) i my dość dobrze oceniliśmy w naszym rankingu > Potencja dla kobiet.

Reasumując: Senstra przyda się każdej kobiecie chcącej poprawić libido w możliwie naturalny sposób.

Czym jest Senstra?

senstra

Senstra to tabletki przeznaczone wyłącznie dla kobiet i poprawiające ich życie erotyczne. Celowo podkreśliłam tutaj wyrażenie: wyłącznie dla kobiet, gdyż niewiele tego rodzaju produktów znajduje się obecnie na rynku. Senstra to produkt docelowo przeznaczony dla kobiet i to właśnie przemawia za jego skutecznością. Dla mnie osobiście argument ten w znacznym stopniu decyduje o jego popularności. Wystarczy choćby wspomnieć o tym, że potrzeby seksualne kobiet i mężczyzn są przecież różne. Można to bardzo dobrze zauważyć w przypadku sytuacji, czy czynników, które wywołują podniecenie u obydwu płci. Uważam, że tego rodzaju produkty przeznaczone osobno dla mężczyzn i osobno dla kobiet sprawdzają się doskonale w swoim założeniu.

Na stronie dystrybutora Senstra opisywana jest jako intensyfikator doznań. Rzeczywiście zwiększa ich intensywność, ale przede wszystkim ułatwia też osiągnięcie podniecenia i zwiększa przyjemność z seksu. Jednym słowem dzięki niej kobiece libido rośnie.

Senstra – skład

Senstra ma całkowicie naturalny skład. To kolejny argument przemawiający za tym produktem. Wiele osób decydujących się na skorzystanie z różnego rodzaju metod poprawiających libido, bardzo obawia się przyjmowania tabletek z wielu przyczyn. Jedną z nich jest między innymi zbytnia ingerencja w nasz organizm. Senstra to produkt bezpieczny, nie jest to lek chemiczny. Można go traktować jak zwykły suplement diety, dostarczający naszemu organizmowi niezbędnych składników, przyczyniających się do jego prawidłowego funkcjonowania. W przeciwieństwie do innych, tego rodzaju preparatów, Senstra nie posiada żadnych sterydów, czy chemicznych domieszek.

Tabletki Senstra są przeznaczone dla tych kobiet, które pragną poprawić swoje doznania erotyczne, zwiększyć libido, osiągane orgazmy oraz wytrzymałość, a także poprawić nawilżenie narządów intymnych i otrzymać tym samym pełną satysfakcję z seksu.

O sukcesie preparatu świadczą przede wszystkim zawarte w nim składniki aktywne i ich właściwości, które przyczyniają się do wzmożenia popędu seksualnego u kobiet, zwiększenia libido i pożądania, zwiększenia wrażliwości narządów płciowych, poprawienia wytrzymałości oraz osiągania lepszych i częstszych orgazmów. Skład tabletek specjalnie został dobrany w ten sposób, by przy zapewnieniu skutecznych efektów, zadbać także o zdrowie kobiet. Poprawia zatem nasze fizjologiczne możliwości, przyczynia się do zwiększenia energii oraz wytrzymałości seksualnej. Jest to jak najbardziej naturalny produkt, który może być z powodzeniem stosowany jako codzienny suplement diety.

L-arginina

Jednym z głównych składników, w znacznym stopniu przyczyniających się do skuteczności tabletek, jest przede wszystkim L-arginina, często omawiana przy okazji innych recenzji, gdyż stanowi ona składnik niemalże wszystkich tego rodzaju produktów. L-arginina przyczynia się do zwiększenia krążenia krwi w łechtaczce, a także w jej okolicach.

Yohimbe

Innym doskonałym składnikiem  Johimba lekarska, czyli zioło używane od wielu lat w celu zwiększania przyjemności seksualnych. Przyczynia się ona do zwiększania libido oraz lepszego ukrwienia narządów płciowych. Połączenie L-argininy oraz Johimby lekarskiej okazało się najlepszym rozwiązaniem w ramach zwiększenia pobudzenia seksualnego u kobiet. Wykazały to również liczne badania, przeprowadzane przy okazji prób tworzenia najlepszych i najbardziej skutecznych specyfików w tej branży.

Ziele Damiana

Ważnym składnikiem jest także ziele Damiana, którego zadaniem jest wspomaganie oraz intensyfikowanie doznań seksualnych. Jest to naturalny afrodyzjak, stosowany w ramach leczenia problemów hormonalnych u kobiet, od tysięcy lat. Działanie wyciągu z ziela Damiana opiera się przede wszystkim na jego zdolności progesteronu. Jak bowiem wiadomo, zbyt niski poziom tego hormonu u kobiet prowadzi do obniżenia popędu seksualnego. Ziele Damiana niejako naśladuje działanie progesteronu, prowadząc tym samym do zwiększenia libido u kobiet.

Pełną listę składników znajdziesz na stronie dystrybutora >>> przejdź tutaj.

Efekty i opinie o Senstrze

Senstra jest oceniana bardzo wysoko przez użytkowniczki. Niektóre panie twierdzą wręcz, że efekt “ciepełka” pojawia się już po zażyciu pierwszej tabletki. Ja osobiście nie mam podobnych obserwacji, poprawa następowała u mnie po mniej więcej dwóch tygodniach. Jednak nie neguję, że Senstra może na niektóre osoby działać i po jednym dniu. To chyba kwestia reakcji na zawartą w niej l-argininę.

Tak więc efekty średnio pojawiają się po jednym – dwóch tygodniach, choć są osoby, u których pojawiają się znacznie szybciej.

Przykładowe opinie (screen) prezentuję poniżej

 

Gdzie kupić Senstrę i jaka jest jej cena?

Senstrę można kupić w nielicznych sklepach z artykułami erotycznymi. Sprawdzałam na Ceneo i w tej chwili nie ma ofert. Chyba najlepszym i najmniej zawodnym miejscem zakupu jest w tej chwili drogeria Intymnosc.pl – sprawdź tutaj.

Problemem w tym przypadku może być głównie cena Senstry, która na pewno do najtańszych nie należy. Za jedno opakowanie trzeba zapłacić ok. 190 zł.

Czy Senstra ma jakieś zamienniki?

Na rynku pojawia się coraz więcej suplementów tego typu. I tak, na dzień dzisiejszy śmiało mogę stwierdzić, że istnieje przynajmnej jeden zamiennik dla Senstry, który w zasadzie nie tyle jest zamiennikiem ile następcą. To środek najnowszej generacji, który działa znacznie lepiej i intensywniej. Ma też szersze spektrum działania i jest idealny dla kobiet z obniżonym libido. Świetnie sprawdza się też na wszelkie zachwiania balansu hormonalnego np. w okresie PMS lub menopauzy.

Tym środkiem jest >> Femin Plus (tu oficjalna strona). Jego recenzję znajdziesz w artykule Femin Plus – recenzja, opinie oraz cena.

Podsumowanie

Jeśli miałabym polecać jakiekolwiek tabletki poprawiające libido u kobiet, Senstra jest jednym z liderów. Naturalność, bezpieczeństwo, skuteczność – tak w skrócie mogłabym opisać tabletki, które przyczyniają się do poprawy kobiecego życia seksualnego. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi przyjmowania tabletek i ich działania. Wszelkie informacje oraz korzystną ofertę cenową znajdziecie pod tym linkiem.

 

 

Dodaj komentarz