przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk – jak temu zaradzić?

Potencja

Za wszelką cenę chciałbyś zadowolić swoją partnerkę i sam czerpać ogromną przyjemność ze stosunku płciowego, ale przeszkadza Ci w tym przedwczesny wytrysk?

Problem powoduje u Ciebie strach przed współżyciem i starasz unikać się zbliżeń, obwiniasz się? Ale niepotrzebnie. Przyczyn przedwczesnego wytrysku jest bardzo dużo i nie są zależne od Ciebie (przynajmniej niektóre).

Poznaj je, a będziesz wiedział co zmienić w swoim życiu, by pozbyć się problemów z wytryskiem.

Przyczyny przedwczesnego wytrysku

Nie jesteś sam z tym problemem, dzisiaj dotyka on wielu mężczyzn. Mnie też kilkukrotnie się zdarzyło, na szczęście (albo i nie – trudno powiedzieć) u mnie zaszwankowała fizjologia, bo najczęściej przyczyna przedwczesnego wytrysku tkwi w głowie. A z głową wiadomo – trzeba iść do psychologa albo seksuologa, warto też porozmawiać z partnerką.

Rozmowa nie boli, a może przynieść wiele dobrego!!!

Przedwczesny wytrysk u młodych mężczyzn

Jeśli jesteś młody i dopiero rozpoczynasz życie seksualne, to przedwczesny wytrysk może być spowodowany brakiem doświadczenia i dużą ilością testosteronu w Twoim organizmie. W takim wypadku problem może zniknąć sam, kiedy nabierzesz w tej kwestii trochę doświadczenia.

Przedwczesny wytrysk w wieku dojrzałym

Bardzo często przyczynami tego schorzenia mogą być choroby, takie jak: zapalenie cewki moczowej czy gruczołu krokowego, cukrzyca, zapalenie nerwów, różne infekcje, nerwice i stosowanie leków o działaniu pobudzającym. Stres, nie tylko w łóżku, ale też w życiu ma ogromny wpływ na Twoje seksualne poczynania! No więc unikaj sytuacji, które mogą wywołać niepotrzebny stres.

Na przedwczesny wytrysk wpływają też: długa abstynencja seksualna, słabe napięcie mięśni zwieraczy cewki moczowej, nadpobudliwość nerwu sromowego oraz nadwrażliwość żołędzi członka.

Ogromne znaczenie ma Twój stosunek do partnerki i do seksu. Jeśli przymierzasz się do odbycia stosunku płciowego z myślą, że musisz zrobić wszystko, żeby zadowolić ukochaną, to nie dziw się, że skończysz szybciej niż byś tego chciał. Jeśli odczuwasz niechęć wobec partnerki, a ona udaje orgazmy, to też spowoduje przedwczesny wytrysk.

Problem powodują też nieprawidłowo zakodowane przeszłe doświadczenia i przyzwyczajenia , czyli tzw. szybkie numerki czy masturbacja. Przez te okropne nawyki możesz mieć teraz problemy z przedwczesnym wytryskiem!

Ważne jest, żebyś postarał się być szczerym ze swoją partnerką. Powiedz jej, że to Cię krępuję, nie daje Ci spać i cieszyć się waszą bliskością. Razem rozwiążecie jakoś tę sprawę. A czasem bardzo dużo zależy od zachowania kobiety. Daj jej szanse się wykazać, jeżeli jest dojrzała i zależy jej na Tobie (czego Ci życzę) na pewno Cię nie wyśmieje, a będzie starała się pomóc. Może wystarczy, że zmieni sposób zachowania podczas stosunku, a Twój problem natychmiast zniknie.

Kiedy iść do lekarza z problemem przedwczesnego wytrysku

Jeśli to nie pomoże – pozostaje lekarz. Nie bój się go, bo jeśli nie usuniesz problemu z czasem może być tylko gorzej i np. prosty problem fizjologiczny przerodzi się w problem psychologiczny, a w tym przypadku z leczeniem jest już nieco gorzej (trwa dłużej i wymaga ogromu pracy od samego zainteresowanego).

Tabletki na przedwczesny wytrysk

Tu pomogą ci najlepiej niestety lub stety tabletki na potencję – i to niekoniecznie takie, które opóźniają wytrysk. Najlepsze są te o szerokim spektrum działania i pozytywnym wpływie na całą męską fizjologię (np. Eron Plus, Testolan).

Dzięki temu, że zdecydujesz się na takie właśnie tabletki, nie tylko nie stracisz swojego seksualnego wigoru, ale wzmocnisz organizm i dzięki temu seks przestanie kończyć się przedwczesnymi wytryskami.

Dodaj komentarz