potencja dla kobiet

Potencja dla kobiet – ranking

Sytuacja na rynku środków na potencję dla kobiet jest coraz bardziej dynamiczna. Wśród preparatów dla kobiet powoli zaczyna się coś zmieniać. Zauważono zdaje się problem obniżającego się libido. I dobrze, bo kobietom też się coś od życia należy i pomoc w tym zakresie też się przyda. Bo potencja dla kobiet jest równie ważna, jak potencja dla mężczyzn.

Co znajdziesz w zestawieniu?

W zestawieniu prezentuję aktualnie najlepsze preparaty i tabletki na potencję dla kobiet. Ranking stale aktualizuję.

W drugiej części znajdziesz nieco więcej informacji na temat kobiecego libido (potencja kobiet / dla kobiet) oraz poszczególnych środków. Część drugą również staram się aktualizować.

Na jaką pomoc możecie liczyć Drogie Panie?

Potencja dla kobiet – ranking

Oto środki o potwierdzonym działaniu. Hity ostatnich miesięcy. Najwyżej oceniane i najchętniej wybierane. Jeśli naprawdę zależy Ci na poprawie libido – to propozycje dla Ciebie:

Femin Plus

femin plus więcej niż damska viagra

Działanie:

 • dzięki niesamowitemu składowi (zobacz tutaj) zwiększa witalność i aktywność seksualną wszystkich kobiet,
 • działa szybko,
 • uwrażliwia na bodźce seksualne, poprawia ukrwienie narządów,
 • relaksuje i ułatwia odstresowanie się,
 • poprawia nie tylko libido, ale i witalność jako taką,
 • jest niezawodny, co potwierdza gwarancja

Skład Femin Plus (działanie zresztą też) przekonuje o tym, że do kwestii zaburzeń kobiecego libido trzeba podejść na poważnie – tak jak do kwestii zaburzeń erekcji i problemów z potencją u mężczyzn.

Dobrze dobrane składniki poprawiają funkcje seksualne, oddziałując na kobiecy organizm solidnie, dogłębnie, kompleksowo. Rewelacyjny środek poprawiający libido długoterminowo  i ekspresowo, i to w całkiem przyjaznej cenie, na dodatek z gwarancją satysfakcji.

>>> ZAMÓW TERAZ Z GWARANCJĄ SATYSFAKCJI<<<


Senstra

senstraDziałanie:

 • zawiera sporą dawkę L-argininy, może więc zadziałać naprawdę szybko,
 • efekty w postaci poprawy libido pojawiają się zazwyczaj po tygodniu stosowania,
 • korzystnie wpływa na zdrowie i seksualność kobiet,
 • zawiera wyłącznie naturalne składniki,
 • jest suplementem z wieloletnią tradycją na naszym rynku.

Złożony i dość dobrze dopracowany skład sprawia, że Senstra kompleksowo wpływa na kobiecą seksualność. Ułatwia osiągnięcie podniecenia i sprawia, że można czerpać więcej przyjemności z seksu.

>>>PRZEJDŹ DO STRONY DYSTRYBUTORA<<<


Femmax

Działanie:

 • dobrze wpływa na seksualność kobiet,
 • działa dość szybko i praktycznie na każdego,
 • femmax potencja dla kobiet
  zwiększa popęd płciowy i wrażliwość na bodźce seksualne,
 • poprawia fizjologię jako całość.

Skład Femmaxu (działanie zresztą też) niewiele ustępuje Femin Plus, choć są między nimi wyraźne różnice. Femin Plus jest na tyle uniwersalny, że zadziała na każdą kobietę, Femmax czasem zawodzi, choć też jest bardzo polecany.

Bardzo dobrze skomponowany zestaw całkiem naturalnych składników sprawia, że te tabletki są bardzo dobrym środkiem na libido. Są nieco słabsze niż Femin Plus, ale i tak warte uwagi.

>>>PRZEJDŹ DO STRONY DYSTRYBUTORA<<<


Venicon for Women

Działanie:

 • nazywany damską viagrą działa już po godzinie dzięki DOSKOLNALE dobranym składnikom o udowodnionym pro-potencyjnym działaniu,
  venicon-for-women
 • skład jeszcze lepszy od Senstry, ale tabletki droższe, stąd pewnie i nieco mniejsza popularność,
 • poprawia dosłownie wszystkie parametry seksualne u kobiet, niestety trochę drogi.

Skład Veniconu stawia go w ścisłej światowej czołówce wśród preparatów na potencję dla kobiet. Producent “upakował” w tych tabletkach tyle wyciągów z ziół o intensywnym i udowodnionym działaniu, że tabletki nie mogą nie zadziałać nawet na bardzo oporne organizmy. Przy okazji świetnie energetyzuje organizm.

>>>PRZEJDŹ DO STRONY DYSTRYBUTORA<<<


Viamea

Działanie:

 • podobne do Veniconu, czyli szybkie i niezawodne, choć to tabletki z nieco “późniejszym zapłonem”,
 • ożywia, pobudza seksualnie, energetyzuje,
 • poprawia witalność i zwiększa ochotę na seks w stopniu określanym jako znaczący.

To dobra kopia Veniconu. Czy to kopia udana? Trudno jednoznacznie ocenić.

Na pewno jest to preparat nieco tańszy – tym przyjaźniejszy dla naszej kieszeni, a nieznaczne różnice w składzie przekładające się na szybkość działania mogą mieć znaczenie (choć oczywiście nie muszą).

>>>PRZEJDŹ DO STRONY DYSTRYBUTORA<<<

Geneza rankingu środków na potencję dla pań

Jakiś czas temu jedna z naszych Czytelniczek napisała, że brakuje w internecie sensownych artykułów na temat podnoszenia kobiecego libido. Wszyscy koncentrują się na środkach na potencję dla mężczyzn. Trudno nie przyznać jej racji. W odpowiedzi i by nieco wyrównać ten brak, napisałem cykl artykułów o regulacji gospodarki hormonalnej kobiet przy pomocy diety. To oczywiście najprostszy sposób na kobiece libido. Wymaga jednak cierpliwości, pewnej wiedzy i umiejętności obserwowania swojego organizmu. Dodatkową trudność stanowi nieraz fakt, że sklepowy produkt żywnościowy nierzadko odbiega swoim składem od opisów zawartych w tabelach.

Potencja dla mężczyzn a potencja dla kobiet

W zasadzie dlaczego tak jest, że oferta dla kobiet jest uboższa? Nie tylko środków na libido dla pań jest mniej niż tych na męską potencję, ale i reklamuje się je tak jakby od niechcenia. Może jednak feminizujące dyskutantki dotknęły sedna sprawy? Zakłada się powszechnie, że mężczyzna ciągle myśli o seksie. Nic innego nie chodzi mu po głowie tylko seks. Są nawet dziwaczne wyliczenia ile to godzin faceci rozmyślają o seksie.

Erotyka wokół nas

Strony erotyczne robi się z myślą o mężczyznach. Filmy tego rodzaju też są nastawione na męskiego odbiorcę. Opowiadania erotyczne piszą zwykle mężczyźni dla mężczyzn. Nie powinien nas nawet zwodzić fakt, iż czasami narratorką jest kobieta. Sposób przedstawiania jest taki, że nietrudno domyślić się płci autora. O drażniących nawet mnie wulgaryzmach oraz opisach dalekich od możliwości ludzkiej fizjologii, już nawet nie będę wspominał.

Można dowodzić, że wszystko to dlatego, że panowie są z natury wzrokowcami, a panie raczej nie. Faktem jest, że dla mężczyzn wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów i lubimy oglądać kobiety bez odzieży lub w jej namiastkach. Dla kobiet ten aspekt życia seksualnego wydaje się mniej istotny. Wiele z nich woli gasić lub przyciemniać światło w sytuacjach intymnych. Są jednak i takie, które mają nieco inne zadnie na ten temat. Trudno jednak do końca rozstrzygnąć, czy ten brak zainteresowania nagością u większości pań to kwestia natury, czy raczej spadek po starych konwenansach społecznych.

Konwensanse?

Co byśmy o tym nie myśleli, daje nam to pewne wytłumaczenie, dlaczego oferta wzrokowa – zdjęcia i filmy – jest nastawiona na odbiór przez mężczyzn. To jednak wcale nie tłumaczy, czemu mniej jest środków poprawiających kobiece libido i producenci nastawiają się głównie na klientów, a mnie troszczą się o potrzeby klientek. Na pewno znowu mamy do czynienia z konwenansami i założeniem, że panie mniej będą interesować się taką ofertą.
To nie one zagadają najczęściej do sklepów internetowych z gadżetami i produktami erotycznymi. Tak przynajmniej się wydaje. Prawda już dawno jest inna. Obecnie panie także wizytują tego typu strony!

Stereotyp – kobieta zawsze może

Jest jeszcze coś. W powszechnym mniemaniu panie nie mają większych problemów z seksem. Biorąc za punkt wyjścia samą fizjologię przyjmuje się, że kobieta zawsze może. Natomiast mężczyzna może… mieć problemy z erekcją i wtedy do niczego nie dojdzie.

Zapomina się przy tym, że jest kolosalną różnicą odbyć stosunek płciowy, a mieć z niego przyjemność. Wszak ciągle żyje sporo kobiet, które nigdy nie przeżyły orgazmu. Dla nich opisy takiego stanu są tylko literacką konfabulacją, to po prostu fantastyka nie mająca nic wspólnego z realiami życia.

Przyjemność z seksu

Niektóre kobiety czerpią przyjemność z seksu, ale ma ona, ujmijmy to oględnie, charakter ograniczony. Na pewno sporo w tym winy partnerów, ale czasami rzeczywiście poziom libido jest tak niski, że nie pomogą nawet najbardziej wyrafinowane pieszczoty. Z czasem kobieta traci zupełnie zainteresowanie seksem, a jej partner chodzi sfrustrowany. Napisano już tyle na temat tego, jak taka sytuacja wpływa na relację, że nie będę tutaj powtarzał oczywistych argumentów i wywarzał otwartych drzwi.

W kolejnej części postaram się opisać kilka konkretnych produktów, które mogą zrewolucjonizować lub chociaż znacznie poprawić Wasze życie seksualne.

Rozszerzona lista środków na potencję dla kobiet

Wracając do moich poszukiwań, muszę stwierdzić, że faktycznie panie są w tym względzie poszkodowane, ale też nie jest aż tak źle! Nieprawdą jest bowiem stwierdzenie, że nie ma żadnych środków poprawiających kobiece libido. Drugi raz nie dam sobie tego wmówić. Jeśli więc dieta i zalecenia, o których pisałem niedawno nie dają wystarczających efektów, to czas zapoznać się z konkretnymi produktami mogącymi całkowicie zmienić życie seksualne i odczucia z nim związane.

Venicon for Women – rozszerzony opis

Oto i pierwszy produkt wart Waszej uwagi. Upraszczając sprawę możemy powiedzieć, że odczucia erotyczne pań zależą od dwóch rzeczy. Od nastroju i od ukrwienia narządów. Wiem, że trochę trywializuję. Jednak mogę polecić Wam pewne środki, o resztę spraw, jak choćby właściwego partnera musicie zatroszczyć się same! Dotyczy to także świec, wina, kadzidełek…
W każdym razie, nim bardziej narażę się Czytelniczkom, stwierdzę tylko, że Venicon for Women poprawia oba te czynniki. Działa relaksująco i rozluźniająco. Każdy seksuolog powie Wam, że to klucz do sukcesu. Najgorsze co można zrobić to napięcie i gorączkowe dążenie do orgazmu. Skutek jest zwykle odwrotny. To nerwowe poszukiwanie orgazmu, z jakim obecnie mamy do czynienia, może całkowicie pozbawić Was przyjemności z seksu. Więc lepiej się zrelaksować.
Gdyby Venicon tylko relaksował można byłoby polecić go, jakoś środek antystresowy. Jednak tabletki te przy okazji powodują silny napływ krwi do narządów. Poprawiają ukrwienie pochwy i piersi. W praktyce oznacza to o wiele silniejsze doznania. Nic tylko wypróbować.

Scream of Pleasure – rozszerzony opis

Kolejny produkt poprawiający libido też nie jest gorszy. To klasyczny afrodyzjak w kroplach, a właściwie diabelska mieszanka afrodyzjaków. Poczytałem sobie kilka komentarzy na forach dla pań na temat Scream of Pleasure. Trochę to dziwna lektura dla mężczyzny, ale jakże frapujące źródło wiedzy. Panowie powinni zaglądać na takie fora. Życie seksualne wyglądałoby wówczas o wiele lepiej. Jednak nie rozpraszajmy się zanadto na dygresjach. Faktem jest, że po tym środku kobieta zmienna się z niewinnego aniołka w diablicę. Road to Hell. My mężczyźni zawsze mamy kłopot z wyborem. Bardziej pociągają nas niebiosa i piękne anioły, czy wolimy trafić do piekła w… objęcia diablicy. Nie wiem jak to jest. W każdym razie diablicy nie sposób się oprzeć. A nich to piekło pochłonie…

LibiSpray – rozszerzony opis

LibiSpray ma nieco inne zastosowanie. Jest odpowiednikiem środków na powiększanie penisa. Znowu muszę odwołać się do czystej fizjologii. Panowie chcą mieć większego członka nie tylko dla podbudowania swojego męskiego ego (naprawdę!), ale również dlatego, że im większy nacisk na ścianki pochwy, tym przyjemność dla obojga też większa. Wiadomo przy tym, że chodzi tu bardziej o grubość niż o długość.
Jednym ze sposobów jest właśnie powiększanie penisa, ale można też zadziałać w dugą stronę, czyli zwęzić pochwę. Tu właśnie wkracza LibiSpray. To środek szczególnie godny uwagi dla pań po porodzie lub po kilku porodach. Wiadomo, że wówczas pochwa jest bardziej rozciągnięta i nieraz trudno osiągnąć przyjemność z seksu. Sprawę tę do niedawna w skrajnych przypadkach rozwiązywano za pomocą zabiegu chirurgicznego. Nie każda kobieta decydowała się na ten zabieg. Skutkiem było nierzadko zaniechanie zbliżeń. Teraz problem można rozwiązać za pomocą tabletek. Nie warto rezygnować z seksu i z przyjemności.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PRODUKTU

Senstra – rozszerzony opis

Senstra to do pewnego stopnia odpowiednik męskiej Viagry. W skład tego preparatu wchodzi aminokwas L-Arginina, Yohimbine i kilka innych pobudzających naturalnych substancji. Mamy też rozluźniający magnez. Ten minerał jest o tyle ważny, ze w obecnych czasach trudno o niego w zwykłej diecie. Wszyscy mamy niedobory magnezu, a to właśnie magnez odpowiada za to, jak radzimy sobie ze stresem. Piałem nieco wyżej o tym, że dla dobrego seksu ważne jest rozluźnienie. No właśnie. To co pisałem o ukrwieniu dotyczy też Senstry. L-Arginina jest szeroko wykorzystywana w sporcie oraz w suplementacji poprawiającej wydolność seksualną u obojga płci. Zwiększa produkcję tlenku azotu. Z tym też mamy na co dzień poważne kłopoty. 80% ludzi żyje na ujemnym bilansie azotowym. Nie tylko pogarsza to ich zdrowie i przyspiesza starzenie, ale też wpływa na jakość seksu.
Oczywiście ważne są także pozostałe składniki. Dopiero umiejętnie dobrana kompozycja daje tak silny efekt. Być może właśnie Senstra jest tym czego szuka niejedna z pań niezadowolonych ze swojego życia seksualnego.

Addyi (flibanseryna) – lek na potencję dla kobiet

Dlaczego nie wspominam o tym leku? Przede wszystkim dlatego, że z ekspresowym działaniem ma niewiele wspólnego. W badaniach, którym poddano ten środek wykazano, że:

 • po pierwsze: wcale nie podnosi libido tak jak viagra, bo grupa badanych kobiet odnotowała niemal te same efekty, co grupa otrzymująca placebo,
 • po drugie: Addyi oddziałuje głównie na psychikę i działa raczej na zasadzie antydepresantu – to samo działanie mają niektóre główne czynne składniki wyżej opisanych przeze mnie tabletek,
 • po trzecie: efekty działania tzw. damskiej viagry są mocno odsunięte w czasie, żeby Addyi zadziałało potrzeba kilku tygodni – dokładnie tak, jak w przypadku innych antydepresantów, tymczasem tabletki, które prezentuję powyżej często działają już po jednej dawce, a na pewno po kilku dniach!

To dlatego, moim zdaniem (nie tylko moim zresztą) znacznie lepiej zainwestować w >>> Femin Plus niż cokolwiek innego. A o tzw. damskiej viagrze lepiej w ogóle zapomnieć, bo to nieporozumienie.

18 comments

 • Po roku problemów (to chyba antykoncepcja plus wiek) postanowiłam coś z tym zrobić i kupiłam femin plus. Już po miesiącu poczułam że mam ochotę na seks. W końcu. Odetchnęłam z ulgą, mąż też to docenia, a byliśmy już na krawędzi bo naprawdę miałam znikomą ochotę na współżycie

 • venicon i viamea to moim zdaniem jakaś porażka, próbowałam obydwu, mało tego i kiepsko działało, a do tego cena była jakaś nie z tej ziemi (nieadekwatna do skuteczności), ale w tym samym sklepie kupiłam potem zestaw “libido” dla kobiet i to był strzał w dziesiątkę, szczególnie kosmetyki są genialnie uwrażliwiające, polecam można kupić tutaj https://bit.ly/2Rk1rbt

 • jak zacznę brać ten femin plus kiedy mogę liczyć na poprawę libido? jeśli nic się nie zmieni w miarę szybko chyba się załamię :(, to wszystko przez antykoncepcję ale nie mogę przecież przestać

 • nie wiem czy ten Femin plus działa na libido ale na pewno działa na PMS miałam bardzo paskudne pmsy i w ogóle niczego mi się nie chciało a odkąd biorę te kapsułki jest dużo lepiej. Jeśli chodzi o popęd płciowy no to siłą rzeczy też się poprawiło ale nie wiem czy to akurat bezpośredni wpływ tych tabletek czy czy efekt tego że ogólnie moje samopoczucie jest dużo lepsze

 • jest taki żel, który się nazywa LibiGel, i to jest bardzo dobry żel i według mnie najlepsza opcja dla kobiet, które tak jak ja nie chcą niepotrzebnie faszerować się jakimiś tabletkami.

  Ten żel jest trochę lubrykantem (a wiadomo, jak nie ma podniecenia, to i suchość w pochwie, a z kolei lubrykanty ułatwiają penetrację, która sama w sobie jest stymulująca i ona może wywołać mega podniecenie) a trochę takim pobudzaczem.
  Rzeczywiście chce się po tym kochać co sprawdzam regularnie z mężem.

  Oczywiście jak ktoś ma poważniejsze problemy z libido to pewnie żel nie poradzi, ale na pierwszy ogień warto właśnie go spróbować, można go kupić tutaj https://bit.ly/2yeiyEL

 • I tak się składa że próbowałam chyba wszystkie te propozycje jeszcze więcej i Z moich doświadczeń wynika że jednak Femmax działa chyba najszybciej chociaż mogę się mylić bo nie używam tych tabletek od roku mniej więcej bo na szczęście już nie muszę

 • wpadłam Paweł żeby ci powiedzieć że te twoje polecenia produktów są całkiem ok , robiliśmy ankiety i to się mniej więcej pokrywa

 • Jhmm zastanawiam się czy one są tylko na libido czy ogólnie mogą poprawić też np poziom hormonów tak żeby nie wariować przed każdą miesiączka bo typowe mieszanki ziołowe dla kobiet wcale mi nie pomagają

 • kupiłem żonie i sobie na rocznicę Femin plus (dla żony) dla mnie eron – bardziej dla towarzystwa, bo to żona od jakiegoś czasu w ogóle nie miała ochoty na seks, od dwóch tygodni po tym feminie jest zupełnie nowa jakość seksu, jak na początku małżeństwa, bardzo dobry jest, pomaga chyba nawet na focha

 • kiedyś miałam venicon i działał bardzo szybko, faktycznie fajny środek, na szczęście już mi żadnych wspomagaczy nie trzeba 🙂

   • może za słaba a może potrzebuje trochę czasu, ja brałam femin przez cztery miesiące i dopiero po tym czasie zauważyłam róznicę, ale to był skok z paskudnie do superowo, nie to ze stopniowa poprawa czy coś, po prostu skok

Dodaj komentarz