penigra opinie

Recenzja Penigra – opinie, cena, skład

Tabletki na potencję

Jeśli chodzi o tabletki Penigra – cena i skład w sumie zachęca. Za 60 tabletek (kapsułek) zapłacisz jakieś 50 zł, a opakowanie wystarczy Ci na miesiąc lub dwa – w zależności od tego, jak często będziesz te tabletki połykać.
Tabletki są na pewno ciekawe, bo w przeciwieństwie do banalnego Vitasteronu czy jeszcze bardziej banalnego Stymenu (zawierającego jedynie DHEA – lub aż ! – trudno powiedzieć) w penigrze znajdziesz zioła o udowodnionym działaniu erektogennym i popędotwórczym :-). Sorry za tę nowomowę, ale te słowa najlepiej oddają charakter tabletek.
Składniki Penigry faktycznie „modelują” erekcję i faktycznie poprawiają potencję.

Jak działa Penigra

Całkiem i zwyczajnie tak, jak poszczególne składniki, które z jednej strony są stymulantami witalności, z drugiej mają działanie afrodyzjakalne, a z trzeciej są po prostu niezłymi odżywkami. Kombinacja jest w każdym razie skuteczniejsza od np. samego żeń-szenia.

Penigra to tak naprawdę kompozycja różnych naturalnych składników, a to oznacza, że nie możesz traktować jej jak np. viagry. Z powodzeniem możesz liczyć jednak na wyraźną poprawę swojej sprawności seksualnej, ale to jedynie pod warunkiem, że będziesz przyjmował ją regularnie przez dłuższy okres czasu. Dlaczego? Dlatego, że efekty działania Penigry są odsunięte w czasie. Poza tym one działają na przyczyny problemów z erekcją, dlatego ich objawy nie ustępują natychmiastowo.

Penigra – skład

W Penigrze znajdziesz:

  • cytryniec chiński będący afrodyzjakiem z dawien dawna używanym w chińskiej medycynie ludowej,
  • muira puama – wyciąg z roślinki rosnącej w Amazonii, będącej jednocześnie afrodyzjakiem i stymulatorem erekcji,
  • guaranę – dzięki której Penigra działa lekko, ogólnie pobudzająco już po użyciu (co sprzyja też pobudzeniu seksualnemu),
  • wspomniany wcześniej przy okazji paru innych suplementów wyciąg z Saw Palmetto (palmy sabałowej) będącej stymulatorem produkcji testosteronu, a jednocześnie blokerem jego szkodliwej pochodnej – DHT.

Czy Penigra jest bezpieczna?

Penigra jest lekiem, tak w każdym razie została zarejestrowana. Wydaje mi się, że dlatego, by przydać jej wiarygodności i postawić w klasyfikacji farmaceutycznej wyżej od suplementów, które niejednokrotnie mają znacznie bogatszy skład i znacznie lepsze działanie.
Ale spokojnie kupisz ją bez recepty. Nomenklatura farmaceutyczna nie zmieni tego, że Penigra w gruncie rzeczy jest suplementem, bo bazuje na ziołach i tak naprawdę nie leczy jedynie „odżywia” poprawiając funkcjonowanie tego i owego.
Penigra jest bezpieczna i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Jeśli takie zaobserwujesz – może z niecierpliwości w oczekiwaniu na efekty wziąłeś jej więcej niż zaleca producent?
Tak czy inaczej w razie wątpliwości skonsultuj się z farmaceutą albo lekarzem, ale nie sądzę by zagrażały Ci jakiekolwiek skutki uboczne.

Zamienniki dla Penigry

Jak już sobie powiedzieliśmy Penigra jest w sumie dość słabym suplementem. I choć dużo nie kosztuje to nie wiem czy jest sens wybierać właśnie ją, chyba że nie zależy ci na szybkich efektach. Zwłaszcza, że podobny skład ma wiele typowych suplementów dla mężczyzn dostępnych w naszych aptekach.

Jak znam życie zależy ci raczej na możliwie jak najszybszych efektach, a w takiej sytuacji potrzebujesz raczej czegoś mocniejszego. Zajrzyj do rankingu, który stale aktualizuję >>> środki na potencję dla mężczyzn. Tam znajdziesz najmocniejsze a przy tym też najbezpieczniejsze zamienniki dla Penigry.

Czy penigra działa, czyli opinie

Powtórzę to samo, co już pisałem przy okazji opinii o innych takich suplementach czy lekach: szybkość i jakość efektów nie jest oceniana jednoznacznie. Jedni są zadowoleni inni nie. Na mnie Penigra zadziałała już po tygodniu, chociaż guarana pobudza dość szybko. Nie jest jednak cudownym lekiem na poważne problemy z erekcją czy potencją.

Sięgnij po nią w stanach znużenia i przemęczenia, kiedy czujesz, że potrzebujesz jedynie lekkiego „doładowania” żeby wrócić do wcześniejszej normy.

Gdzie kupić Penigrę?

Z tego co mi wiadomo mogą być z tym problemy. Teoretycznie powinna być dostępna w aptekach, ale sytuacja na rynku tabletek na potencję jest bardzo dynamiczna i szybko się zmienia. Produkty znikają z rynku i są zastępowane nowymi. Tak więc z kupieniem jej mogą być problemy.

I szczerze mówiąc nie wiem czy można ją w tej chwili gdzieś kupić, ale TU możesz dowiedzieć się o jej dostępność.

Dodaj komentarz