Na szybko o Hasta Man

Tabletki na potencję

Na forach aż roi od poleceń HastaMan. Tabletki, a właściwie należałoby powiedzieć tabletka (bo w opakowaniu jest tylko jedna sztuka tego specyfiku) ma natychmiastowo stawiać penisa na baczność i eliminować problemy z potencją, czy erekcją równie skutecznie jak Viagra.

Do Viagry trudno go porównywać (nie dorasta!), ale Hasta Man faktycznie działa.

Pozostaje jedynie kwestia czy opłaca się kupować jedną pigułkę za ponad trzy dyszki, czy może lepiej poszukać jakiejś alternatywy.

O alternatywach za moment.

hastaman

Skład Hasta Man

W skład 1 tabletki wchodzą wyciągi z karczocha hiszpańskiego, cebuli zwyczajnej, kakaowca zwyczajnego i szafranu uprawnego, które intensywnie wzbogaca maca.

Wpływu macy na potencję nie sposób nie docenić. To rzeczywiście rewelacyjne zioło, które nie tyle stawia penisa na baczność ile dyscyplinuje i energetyzuje całe ciało. Żeń-szeń uznawany za niezły energetyzer do macy się nie umywa.

Karczoch hiszpański jest uważany za naturalny afrodyzjak, osobiście się z nim nie spotkałem – chyba że w suplementach.

Cebula zwyczajna – ją trudno uznać za afrodyzjak, chociaż poprawia ukrwienie, ale lepiej ją zjeść np. ze śledziem niż łykać pod postacią suplementów.

Kakaowiec – tradycyjnie uznawany za afrodyzjak jest faktycznie środkiem dość dobrze, ale łagodnie pobudzającym. Wybrałbym jednak kakao (z wodą i trochą miodu) niż suplement.

Szafran – diabelnie droga przyprawa, smakowo moim zdaniem obojętna (ledwo wyczuwalna) za to nadaje potrawom fajny kolor, lepiej dodawać ją do jedzenia niż łykać.

Reasumując (trochę złośliwie): na uwagę w Hasta Man zasługuje tak naprawdę jedynie maca, ale macę można znaleźć i gdzie indziej.

Jak działa Hasta Man?

Tak jak wszystkie inne suplementy o takim samym lub podobnym składzie tzn.:

  • przede wszystkim poprawia ukrwienie narządów płciowych, bo stymuluje krążenie,
  • stymuluje pracę mózgu, ale tego sprawdzić się raczej nie da,
  • zwiększa witalność (poziom energii) i wydolność organizmu.

Gdzie kupić Hasta Man?

Do niedawna był dostępny w wielu sklepach, teraz praktycznie trudno go znaleźć, za to masz dostęp do wielu ciekawych zamienników, czy wręcz środków o dużo lepszym działaniu.

Osobiście polecam ci zainteresowanie się raczej Eronem Plus – tu jest moja recenzja i opis doświadczeń. Nie tylko działa lepiej, ale i wychodzi taniej.

Hasta Man jest teraz dostępny w nielicznych sklepach.  

Efekty po Hasta Man

Czy Hasta Man działa natychmiastowo? Nie działa. Reklamowany jako naturalna alternatywa dla niebieskiej pigułki działa tak jak dajmy na to Eron Plus (pisałem o nim tutaj) czy Vialafil (opisany tutaj) czy inne podobne suplementy.

Nie dorównuje Eronowi Plus, a jest duuuużo droższy.

Złudzenie, że Hasta Man przypomina w jakimś stopniu blue pill miał potęgować fakt, iż sprzedawano go (czy sprzedaje się) w opakowaniach zawierających jedną tabletkę.

Ta tabletka kosztuje coś koło 35 zł. Drogo. Lepiej zaopatrzyć się w 60-tkę genialnego Eron Plus (to mój aktualny ulubieniec, doskonale opisany tutaj) płacąc za to coś koło 180 zł (za tabsa wychodzi niecałe 1,50 zł bo to w sumie 120 tabletek), ale osiągając dużo lepsze, długofalowo oczywiście, efekty.

 

Dodaj komentarz