LibiGel – zwiększ swoje libido!

Potencja kobiet

libigelbanerSeks to rozkosz nie tylko fizyczna, lecz także psychiczna. Chyba każdy zgodzi się ze mną, że brak kontaktu seksualnego w związku doprowadza do jego upadku. Jak pokazują statystyki, blisko 30% związków rozpada się właśnie z tego powodu. Chciałoby się zatem powiedzieć, że czas dbać o swoje relacje z partnerem i częściej uprawiać seks. No właśnie – chciałoby się… O ile kwestia obniżonego libido dotyczy w większej mierze kobiet, o tyle mężczyźni również borykają się z tego rodzaju problemem.

Przyczyn obniżonego libido może być bardzo wiele. Naprawdę: bardzo wiele! Zmniejszony popęd seksualny może być zatem spowodowany różnego rodzaju czynnikami biologicznymi, społecznymi i psychogennymi. Do wszystkich tych czynników zalicza się zatem: zaburzenia gospodarki hormonalnej, zaburzenia metaboliczne, choroby psychiczne, cechy osobowości i temperamentu, uwarunkowania wynikające z wcześniejszych doznań seksualnych, zbyt niską edukację seksualną, a nawet swego rodzaju „presję” społeczną. Czynników tych jest oczywiście znacznie więcej, a z niektórych z nich zapewne nie zdajemy sobie nawet sprawy.

Na szczęście żyjemy w czasach, w których na pewne stany rzeczy niekoniecznie trzeba się godzić. Obniżone libido to nie koniec świata. W obliczu coraz to bogatszej i ciekawszej oferty różnego rodzaju środków farmaceutycznych i preparatów, możemy znów cieszyć się życiem seksualnym z naszym partnerem. Prezentowane są nam różnego rodzaju produkty, różniące się między sobą specyfiką i wykorzystywane w specjalnie do tego przeznaczonych celach. Przykładem takiego preparatu jest LibiGel – moje nowe odkrycie, którym pragnę się z Wami podzielić.

LibiGel – potęga doznań na 3 sposoby

libigel49

LibiGel to żel intymny powstały specjalnie z myślą o kobietach, które marzą o możliwie największym podnieceniu podczas seksu oraz o potężnym orgazmie. Żel ten potęguje kobiece doznania na trzy sposoby. Po pierwsze: w znacznym stopniu poprawia libido, po drugie: poprawia krążenie w sferach intymnych, a po trzecie: rozgrzewa, dając uczucie delikatnego mrowienia, a tym samym niezwykle przyjemnej stymulacji. Żel dodatkowo nawilża i daje silniejszy orgazm, dzięki pobudzeniu ukrwienia łechtaczki. Każda kobieta, po zastosowaniu LibiGelu może liczyć na to, że już po krótkim czasie będzie gotowa do seksu 🙂 Jest to innowacyjny preparat, wykazujący bardzo skuteczne działanie pobudzające oraz rozgrzewające. Posiada on ponadto właściwości energetyzujące, które przekładają się również na lepsze samopoczucie. Absolutnie nieporównywalny z innymi, znanymi nam żelami intymnymi.

Zwiększenie libido i gwarancja lepszych doznań seksualnych to nie jedyne zalety LibiGelu. Warto wspomnieć również o jego właściwościach pielęgnacyjnych. Składniki roślinne wchodzące w skład żelu w znacznym stopniu poprawiają wygląd okolic intymnych, głównie dzięki swoim właściwościom nawilżającym i odżywiającym. LibiGel przeciwdziała również infekcjom intymnym oraz otarciom naskórka. Dzięki swym składnikom aktywnym, do których należy zaliczyć przede wszystkim L-argininę oraz żeń-szeń, poprawia ukrwienie, potęgując tym samym doznania seksualne.

LibiGel pomaga osiągnąć orgazm. Jak to możliwe?

W LibiGelu zastosowano dwa, aktywne składniki, których zadaniem jest poprawienie libido i osiągnięcie maksymalnego podniecenia. Jest to L-arginina oraz żeń-szeń.

L-arginina

L-arginina jest aminokwasem biorącym udział w syntezie niezwykle ważnych dla fizjologii naszego organizmu związków. Jedną z jej funkcji jest zwiększanie przepływu krwi w naczyniach krwionośnych, co prowadzi do wzrostu wrażliwości kobiecych sfer intymnych.

Żeń-szeń

Wyciąg z żeń-szenia podnosi wydolność psychiczną oraz fizyczną naszego organizmu. Poprawia ogólne samopoczucie i działa pobudzająco. Pomaga w stanach dużego wysiłku, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Jest stosowany pomocniczo przy osłabionym popędzie płciowym.

Jak należy używać żelu?

Żel jest wydajny. Jedynie niewielką jego ilość należy nanieść na miejsca intymne i delikatnie wmasować, aż do wchłonięcia. Jego działanie utrzymuje się mniej więcej 25-30 minut. Można go stosować tuż przed stosunkiem, bądź w trakcie gry wstępnej.

Cena żelu wynosi około 90 zł – nie jest to zatem preparat najtańszy, ale nie należy go też porównywać z innymi, tańszymi produktami, których jakość jest jednak podważalna. LibiGel wykazuje bowiem zdecydowanie bardziej kompleksowe działanie.

Kliknij poniżej i sprawdź!

libigel-stosowanie

 

Dodaj komentarz