Rozmiar Członka

Kto Chce Zaspokoić Każdą Kobietę i Przestać Martwić się o Rozmiar Członka?

Powiększanie i korygowanie narządów płciowych
 Myślę, że w kwestii zaspokajania – wiadomo – każdy chce być superKochankiem. W kwestii rozmiaru – różnie z nim bywa.

Ja właśnie odkryłem sposób na to, jak zapewnić kobiecie super stymulację i obejść ewentualne problemy z niedopasowaniem rozmiaru członka

Kupiliśmy z A. nową super – zabawkę. Gadżet, który ma niesamowite możliwości. Chcesz go poznać? No problem.

To wibrator. Tak, wibrator, ale niezwykły – do stymulacji punktu G i łechtaczki w trakcie stosunku! Odkrywcze i rewelacyjne. Da przyjemność Twojej kobiecie i Tobie. Serio. A. bardzo go lubi, a i ja nie narzekam :D, bo jest świetny.

Ten wibrator to We-Vibe II >>> więcej info tutaj, a ja już wyjaśniam o co chodzi.

Pierwsza zaleta – jednoczesna stymulacja punktu G i łechtaczki

W czasie stosunku trudno jednocześnie trafiać w legendarny punkt G (lub to miejsce, w którym twoja partnerka odczuwa cię najintensywniej) i zadbać o łechtaczkę. Do niedawna jedynym sposobem na stymulowanie łechtaczki w czasie stosunku było stosowanie specjalnych pierścieni (nie zawsze wygodnych) lub też mizianie jej ręką, co było możliwe jedynie w sprzyjającej pozycji. Dzięki We-Vibe problem znika – kobieta autentycznie zostanie dopieszczona i to pod każdym względem. Podobnie zresztą jak ty, ale o tym za moment.

Druga zaleta – bez użycia rąk

We-Vibe uwalnia twoje ręce. Jak już wspomniałem wyżej nie musisz ich angażować w stymulowanie łechtaczki, ani tym bardziej do trzymania wibratora. Zobacz na zdjęcie poniżej – użycie tego wibratora autentycznie uwalnia ręce, dzięki temu możesz miziać partnerkę po biuście lub gdziekolwiek zechcesz (lub ona zechce). Świetna sprawa nieprawdaż? Masz gadżeta i nie musisz nic z nim robić by zapewnić kobiecie ekstra doznania.

 

 

Trzecia zaleta – lepsze wypełnienie pochwy (problem rozmiaru znika)

Jak widać na powyższej ilustracji We-Vibe pomoże ci wypełnić partnerkę. Jeśli wydaje ci się, że twój penis ma za małą średnicę, albo musicie z kobietą kombinować, żeby zapewnić odpowiednią penetrację to dzięki temu wibratorowi i ten problem zniknie. Zyskasz świetnego pomocnika.

Czwarta zaleta – coś dla ciebie, czyli stymulacja penisa

Używając We-Vibe będziesz też stymulować siebie. To cacko doskonale dgra i przewodzi te drgania. Zapewniam, że nie tylko twoja pani odleci, ale ty też i to tak, że … ech 🙂 no w każdym razie z tym cackiem naprawdę idzie zaszaleć i trzeba się pilnować by nie wytrysnąć za szybko.

Gotowy na nowe doznania?

We-Vibe II kupisz w TYM SKLEPIE, polecam, bo dostaniesz go bardzo szybko i oczywiście w dyskretnej przesyłce.

Aaa jeśli chodzi o kobiety to A. nie miała żadnych oporów by włączyć We-Vibe do gry, a teraz regularnie się go domaga.

 

Dodaj komentarz