skuteczne powiększenie penisa

Bezpieczne sposoby na skuteczne powiększenie penisa

Powiększanie i korygowanie narządów płciowych

Rozmiar Twojego penisa przyprawia Cię o kompleksy? Nie pozwól się w nie wpędzić. Jeśli twoje zmartwienia są uzasadnione wiedz, że penisa można skutecznie i trwale powiększyć niekoniecznie przy pomocy chirurgicznej interwencji. Ten delikatny i bardzo ważny męski narząd łatwo poddaje się stymulacji fizycznej i biologicznej.

Faceci o tym nie rozmawiają, ale skądinąd wiem, że przy okazji prostowania krzywizn ekstenderem dochodzi do wyraźnego wydłużenia prącia. Efekt wart uwagi i … może nawet pozazdroszczenia. 

Dlatego postanowiłem zrobić research w temacie i opracować artykuł na temat skutecznego i bezpiecznego powiększania z naciskiem na swego rodzaju ranking środków czy metod powiększania, które są jednocześnie bezpieczne i gwarantują ZAUWAŻALNE efekty.

Poniżej wyniki i wnioski z tegoż researchu.

Najlepsze środki umożliwiające skuteczne powiększenie penisa

Przy czym uwaga: zestawienie podzieliłem na trzy części poczynając od najbezpieczniejszych i najwygodniejszych sposobów po nieco uciążliwsze w stosowaniu. Zaczynam więc od tabletek, potem idą żele i kremy, a na końcu ekstendery. W każdej grupie prezentuję dwa produkty uszeregowane pod kątem oceny.

Tabletki na powiększenie penisa

Na rynku jest ich naprawdę dużo i tabletki na powiększenie penisa cieszą się sporym powodzeniem. Wybór nie był bardzo łatwy, ale też nie miałem większych problemów z wytypowaniem liderów. Decydowały: skuteczność, bezpieczeństwo, cena i dostępność

Nr 1 Member XXL

Ocena ogólna: 5/5

Najważniejsze zalety:

  • najlepszy skład gwarantujący uzyskanie efektów już w ciągu kilku / kilkunastu tygodni stosowania,
  • pełne bezpieczeństwo i brak skutków ubocznych,
  • bardzo pozytywny wpływ na męski organizm – Member XXL nie tylko gwarantuje efekt powiększający, ale też poprawia sprawność seksualną, siłę erekcji i orgazmu oraz ogólnie bardzo pozytywnie wpływa na męski organizm.

Member XXL to mój zdecydowany faworyt wśród tego typu środków. Recenzowałem go też na blogu, sprawdź >> recenzja Member XXL.

Możesz kupić go dość tanio u producenta (w pakietach wychodzi najtaniej), a na produkt otrzymasz gwarancję satysfakcji.

Strona producenta jest pod adresem >>> MemberXXL.pl. Producent gwarantuje dyskretną przesyłkę.

Nr 2 Penis XL

Ocena ogólna 4/5

Dopóki na rynku nie pojawił się Member XXL, to Penis XL był moim liderem. Działanie jednych i drugich tabletek jest zbliżone, ale Member XXL to tabletki nowszej generacji i znacznie bardziej skuteczne.

Najważniejsze zalety:

  • bardzo dobry skład i wysoka skuteczność,
  • pełne bezpieczeństwo, składniki są w pełni naturalne,
  • zapewnia poprawę sprawności seksualnej i efekt powiększający jednocześnie.

Penis XL recenzowałem w >>> artykule o Penis XL i innych środkach poprawiających sprawność seksualną.

Tabletki możesz kupić w nielicznych drogeriach erotycznych.

Strona dystrybutora jest pod adresem >>> Intymnosc.pl – Penis XL. Sklep gwarantuje dyskretną przesyłkę.

Zestawy powiększające penisa

Zestawy składają się z tabletek i różnego rodzaju mazideł do stosowania miejscowego. Mazidła mogą mieć formę kremu, żelu lub sprayu. Są w pełni bezpieczne również dla partnerki. Raczej nie powodują podrażnień. Prezentuję je jako drugie w kolejności, bo są niebo bardziej kłopotliwe w stosowaniu. Osobiście nie lubię też smarować niczym mojego “sprzętu”.

Nr 1 Penis XL – tabletki plus krem

To tabletki wymienione już wcześniej i krem. Czyli Penis XL w zestawie. Ten  produkt jest już dobrze znany ze swoich właściwości powiększających. Substancje zawarte w Penis XL (ich wykaz znajdziesz na stronie dystrybutora) stymulują przyrost tkanek i rozszerzają ciała gąbczaste, dzięki czemu efekt powiększający sięga kilkunastu %.

Oprócz stymulacji tkanek penisa w kierunku wzrostu Penis XL doskonale wpływa na sprawność seksualną. Zwiększa intensywność doznań, poprawia jakość erekcji.

Jeśli chcesz bardzo wyraźnie, naturalnie powiększyć penisa w czasie kilku do kilkunastu tygodni – to produkt dla Ciebie.

Penis XL jest bezpieczny w stosowaniu, jego pozytywny wpływ na organizm potwierdzają badania i opinie użytkowników.

Strona dystrybutora jest pod adresem >>> Intymnosc.pl – Penis XL. Sklep gwarantuje dyskretną przesyłkę.

Nr 2 Penilarge – tabletki, żel, spray

Ocena ogólna 4/5

zestaw powiększający penisa penilargePenilarge to zdecydowanie dość dobre tabletki powiększające penisa. Warte uwagi tym bardziej, że są dostępne na naszym rynku w połączeniu z dobrze działającymi sprayami i żelami. Szybkością działania nie dorównują co prawda preparatom z pierwszych miejsc, ale używając ich przez kilkanaście tygodni (do kilku miesięcy) możesz spodziewać się bardzo dobrych efektów.

Penilarge powiększa penisa stymulując ukrwienie i wzrost (rozwój) tkanek. Jest poza tym bardzo dobrym stymulatorem funkcji seksualnych. Poprawia potencję, jakość erekcji i jakość doznań w czasie seksu.

Produkt jest bezpieczny i, jak twierdzą jego użytkownicy, zadziwiająco skuteczny jak na preparat w tej formie.

Strona dystrybutora jest pod adresem >>> Intymnosc.pl – Penilarge. Sklep gwarantuje dyskretną przesyłkę.

Ekstendery – przyrządy do powiększania penisa

Ekstendery to specjalne przyrządy bądź też akcesoria, które należy nakładać na penisa i nosić je na nim. Trzeba to robić umiejętnie i korygować żeby uzyskać efekt powiększający. Ich skuteczność jest dowiedziona. Ekstendery są też wykorzystywane do korygowania krzywizn penisa i leczenia choroby Peyroniego. Jeśli więc chcesz przeprowadzić gruntowną kosmetykę – wydłużyć penisa i jednocześnie wyprostować go to zdecydowanie najlepsza opcja. Prezentuję je jako ostatnie, bo przy wysokiej skuteczności są jednak nieco uciążliwe w stosowaniu.

Nr 1 Jes Extender Original lub Light

Ocena ogólna 5/5

powiększanie penisa naturalnie jesextenderJeżeli zależy Ci na powiększeniu penisa o kilka centymetrów wybierz Jes Extender Original. To urządzenie powiększa penisa oddziałując na jego tkanki siłą fizyczną (tzw. siła trakcji). Jest też idealnym środkiem do prostowania krzywizn w obrębie członka. Zaleca się go nawet w leczeniu choroby Peyroniego.

Powiększanie penisa Jes Extenderem będzie wymagać od Ciebie jedynie wytrwałości i regularnego stosowania urządzenia. Pierwsze efekty zauważysz już po kilku tygodniach, na osiągnięcie wymarzonego rozmiaru (+/- 3 do 4 cm) będziesz musiał poczekać kilka miesięcy. Jak przekonują użytkownicy Jes Extendera poczekać warto, bo ta metoda powiększania nie ma sobie równych.

Produkt jest bezpieczny, wysyłany w dyskretnej przesyłce, w komfortowym kompaktowym opakowaniu.

I miejsce zajmuje dlatego, że można kupić go w dwóch wersjach o zróżnicowanych cenach. Różnice wynikają z tego, że do wyprodukowania ekstendera original i light użyto nieco innych materiałów (odpowiednio droższego i tańszego).

Strona dystrybutora jest pod adresem >>> Intymnosc.pl – JesExtender. Sklep gwarantuje dyskretną przesyłkę.

Nr 2 MaleEdge

Ocena 4/5

MaleEdge to kolejny produkt powiększający z grupy extenderów. Działa na zasadzie podobnej do Jes Extender Original. Nie jest jednak tak optymalnie opracowany pod względem technologicznym, co zmniejsza komfort używania tego urządzenia.

Jeśli komfort jest dla Ciebie mniej istotny, a zależy Ci na spektakularnych efektach wybierz ten extender.

MaleEdge jest extenderem bezpiecznym, wysyłanym w dyskretnym opakowaniu, sprawdzonym przez wielu mężczyzn na całym świecie.

Strona dystrybutora jest pod adresem >>> Intymnosc.pl – MaleEdge. Sklep gwarantuje dyskretną przesyłkę.

 

Podsumowanie

Jesteśmy przekonani, że decydują się na użycie któregoś z produktów wymienionych powyżej już wkrótce będziesz mógł cieszyć się większym rozmiarem penisa. Zwiększysz zarówno jego długość, jak i grubość.

Produkty zaprezentowane w rankingu umożliwiają powiększenie penisa przy pomocy najbezpieczniejszych metod (fizycznych i biologicznych), dzięki nim obejdziesz się bez ryzykownych zabiegów chirurgicznych.

Zamów któryś z nich już teraz, a Twój penis będzie wyraźnie większy już za 1 miesiąc do półtora!


O tym, że powiększenie penisa jest możliwe wiedzą zapewne wszyscy, którzy kiedykolwiek interesowali się tym tematem. Faktycznie penis jest jednym z takich organów, które dość skutecznie poddają się powiększaniu.

Najbezpieczniej i najskuteczniej można doprowadzić do tego stosując siłę trakcji tj. urządzenia nazywane ekstenderami, jednak albo z braku środków, albo w obawie przed korzystaniem z takich metod wielu panów decyduje się na nieco łagodniejsze, a może i w ich mniemaniu nieco łatwiejsze metody. Metodą, która nie wymaga ćwiczeń ani jakiegoś szczególnego zaangażowania jest powiększanie penisa przy pomocy tabletek. Pozostaje pytanie czy powiększenie penisa tym sposobem jest naprawdę możliwe czy zapewnienia o skuteczności tej metody nie są przypadkiem jedynie chwytem reklamowym i czy nie należałoby ich między bajki włożyć.

Powiększanie penisa przy pomocy tabletek

Działanie tabletek sprowadza się do wywołania dwóch zjawisk. Tabletki mogą zwiększyć przepływ krwi w obrębie penisa, co siłą rzeczy korzystnie odbije się na jego rozmiarze, mogą też oddziaływać na penisa pośrednio zmieniając nieco gospodarkę hormonalną i stymulując produkcję tych hormonów, które odpowiedzialne są za przyrost i regenerację tkanek.
Czy to w ogóle możliwe? Oczywiście, że tak i potwierdzi to każdy, kto zna się choć odrobinę na męskiej fizjologii. W pierwszym przypadku powiększanie penisa polega na zwiększeniu napływu krwi do członka będącego w stanie erekcji. Im więcej krwi, to powinno być oczywiste, tym pełniejsza i większa erekcja. Ponieważ męski penis jest organem bardzo „plastycznym” łatwo wpływać na niego właśnie w ten sposób.
W drugim przypadku tj. w sytuacji, w której sięgniemy po tabletki powiększające penisa poprzez oddziaływanie na gospodarkę hormonalną możemy liczyć na zintensyfikowanie efektu dzięki bardziej sprawnemu funkcjonowaniu tych mechanizmów, które odpowiadają za erekcję. Tabletki powiększające penisa najczęściej oddziałują na dwa hormony – na poziom testosteronu i hormonu wzrostu.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Stosując tabletki powiększające penisa można zmienić jego rozmiar od 5 do 15% w zależności od tego, jakiego rodzaju tabletki wybierzemy i czy robimy coś poza tym. Lepszych efektów spodziewać się nie należy bowiem same tabletki nie są w stanie wpłynąć na zwiększenie rozmiaru tkanek czy długość wiązadeł łączących członka z kością łonową. Tym niemniej w jakimś stopniu są one skuteczne, a bezpieczeństwo zależy od tego na ile rozsądnie je stosujemy i czy przypadkiem tabletki nie wchodzą w interakcje z innymi przyjmowanymi przez nas lekami bądź też są dla nas nieodpowiednie z powodu chorób, z jakimi się borykamy. Jednym słowem w razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie ich stosowania warto skonsultować się z lekarzem, bo chociaż tabletki powiększające penisa są jedynie suplementami diety zawarte w nich składniki ziołowe wpływają na cały organizm.

Jakie zioła znajdziemy w takich tabletkach?

Do składników spotykanych najczęściej należą:

  • muira puama i catuba – zioła stosowane w leczeniu impotencji, poprawiające witalność, ułatwiające regenerację i walkę ze stanem permanentnego zmęczenia,
  • buzdyganek naziemny, który jest rośliną wpływającą na poziom testosteronu,
  • L-agrinina, która de facto nie jest ziołem, a aminokwasem niezbędnym do produkcji tlenku azotu. L-arginina poprawia krążenie, a więc i ukrwienie penisa, dodatkowo spełnia bardzo ważną rolę w procesie wytwarzania nasienia,
  • yohimbina jest ziołem poprawiającym sprawność seksualną, znajdziemy ją nie tylko w tabletkach powiększających penisa ale i w specyfikach przeznaczonych do leczenia innych seksualnych problemów, to jeden z najintensywniej działających składników, który na dodatek działa bardzo kompleksowo.

Więcej o Jes Extender

Jes Extender łączy tradycje i nowoczesność. Zastanawiasz się, czy warto w niego zainwestować? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. W trakcie gromadzenia danych niezbędnych do przygotowania rankingu przekonałem się, że ekstendery nie mają sobie równych wśród naturalnych powiększaczy penisa, a spośród ekstenderów na największą uwagę zasługuje właśnie ten. Przekonaj się i Ty, że to urządzenie idealnie nadaje się do spełnienia Twoich marzeń o większym, pokaźniejszym i sprawniejszym penisie.

O Jes Extender Original

Producenci Jes Extendera postanowili postawić nie tylko na jedną funkcjonalność, jaką jest rozciąganie, a co za tym idzie powiększanie penisa, bowiem urządzenie doskonale koryguje krzywiznę członka, która sprawia, że penis wygląda nieco mniej atrakcyjnie.

Jedną z największych zalet urządzenia jest komfort. Urządzenie można nosić nawet przez kilkanaście godzin, nie odczuwając żadnych negatywnych skutków terapii. Jes Extender wywiera na penisa niemalże niezauważalny nacisk!

Jeśli chodzi o stosowanie urządzenia to niema żadnych ograniczeń. Jedni mężczyźni używają urządzenia, nosząc je przez kilkanaście godzin dziennie, a inni zakładają Jes Extender na noc. Działanie rozciągające ma na celu wymuszenie wytwarzania jak największej ilości komórek, które po scaleniu mogą zwiększyć rozmiar penisa.

Dodatkowym atutem Jes Extendera jest to, że stosując go nie musisz wspierać się jakimikolwiek innymi preparatami (np. preparatami ziołowymi wzmacniającymi penisa).

Reasumując należy stwierdzić, że metoda wygląda całkiem wiarygodnie, a co najważniejsze bezpiecznie.

Jes Extender jest urządzeniem polecanym nawet przez lekarzy. Co prawda niewielu przedstawicieli zawodów medycznych (może poza chirurgami plastykami) poleca swoim pacjentom powiększanie, ale urządzenie to jest jednym z najlepszych i najbezpieczniejszych środków wykorzystywanych w leczeniu choroby Peyroniego, czyli zmian w penisie przyczyniających się do powstawania nieestetycznych, a często nawet bolesnych krzywizn.

Efekty powiększania

Jeśli chodzi o samo powiększanie Jes Extender pozwala na poprawę rozmiaru penisa nawet o kilka centymetrów i to w stosunkowo krótkim czasie (krótszym niż większość tabletek i innych ekstenderów). Efekty uzależnione są od sposobu stosowania i czasu trwania kuracji. Jedno jest pewne – nie ma takich mężczyzn, którzy byliby niezadowoleni z tego urządzenia.

Jes Extendera można kupić w dobrych sklepach internetowych. Decydując się na jego zakup u oficjalnego dystrybutora (adres znajdziesz na stronie głównej serwisu) możesz liczyć na szybką i dyskretną przesyłkę. Produkt charakteryzuje bardzo wysoka jakość i ogromna precyzja wykonania. Całość zapakowano do poręcznej, dyskretnej walizki.


 

Powiększanie penisa – najlepsze metody

Niewielu mężczyzn nie rozważa czasami kwestii rozmiaru penisa i jego ewentualnego powiększenia. Czy ty też należysz do tego grona? Jeśli zastanawiasz się nad tym dość często zrób coś i postaraj się penisa powiększyć. To możliwe, a co najważniejsze – bezpieczne. Jak przekonasz się z tekstu poniżej powiększanie penisa wcale nie wymaga operacji!

Powiększenie penisa to pragnienie wielu mężczyzn. Pragnienia tego nie można nazwać fanaberią. Rozmiar członka był dla mężczyzn ważny od zawsze i nawet dziś często bywa przyczyną kompleksów. Nie pogrążaj się w nich. Penisa można powiększyć. Doskonale wiemy, że w poszukiwaniu cudownego preparatu na powiększanie penisa łatwo trafić na wyroby o wątpliwej skuteczności. Opisuję kilka produktów, które rzeczywiście umożliwiają powiększanie , spośród wielu preparatów dostępnych na rynku, te właśnie środki wykazują się ponadprzeciętną skutecznością.

Zanim zaczniesz

Tak naprawdę medyczne wskazania do powiększania penisa występują u bardzo niewielu mężczyzn. Zdaniem seksuologów, problemy z niepełnym rozwojem genitalnym ma około trzech procent mężczyzn. Znakomita większość ma penisa przeciętnej długości, co zdaniem naukowców oznacza członek mający w stanie wzwodu około piętnastu centymetrów.

Tymczasem posiadacze takich penisów często są przekonani, że ich genitalia są zbyt małe. Dlaczego? To efekt zbyt dużego kontaktu z produkcjami filmowymi dla widzów dorosłych ,gdzie występują aktorzy naprawdę hojnie wyposażeni przez naturę.

Oglądając takie filmy mężczyźni nabierają błędnego przekonania, że tak zbudowany jest przeciętny mężczyzna. Co gorsze, zaczynają oni uważać, że tylko gigantyczny penis zadowoli kobietę, a od wielkości członka zależy siła jej orgazmu. Lekarze robią wiele, by obalić te mity i przekonują, że kobiety preferują raczej grubsze niż dłuższe penisy, co jest uwarunkowane budową kobiecej pochwy, najsilniej unerwioną w pierwszym odcinku.

To dlatego kobieta nie potrzebuje długiego penisa, by odczuwać mocną stymulację punktów erogennych. Nawet sławetny punkt G leży w takim miejscu, że swobodnie dosięgnie do niego penis zupełnie przeciętnych rozmiarów, aczkolwiek najlepiej, jeśli jest lekko zakrzywiony. W dodatku naprawdę ogromny penis dla wielu kobiet jest przerażający i sprawia, że odczuwają ból w czasie stosunku, wiec to także ma swoje wady.

Zastanów się więc, czy aby na pewno potrzebujesz powiększacza.


 

Więcej o Penis XL

Tabletki na powiększanie penisa to dość łatwa metoda na powiększanie penisa – wystarczy regularnie je połykać. Tabletki i krem połączono w preparacie o nazwie Penis XL – to prawdziwy hit wśród środków umożliwiających naturalne powiększanie penisa. Aktywne substancje zawarte w Penis XL skutecznie rozszerzają prącie, sprawiając, że systematycznie zwiększa ono swoją objętość. Substancje te zwiększają również aktywność ciał gąbczastych, przez co penis zwiększa się optycznie nawet o 200%! Penis XL stymuluje także libido, dzięki czemu zwiększa się pożądanie seksualne, zaś erekcja staje się silniejsza i dłuższa.

Jesteś gotowy na takie zmiany? Więcej informacji o tym preparacie szukaj na stronie głównej serwisu.

Zadziwiająco skuteczne tabletki

Skutecznymi tabletkami powiększającymi są też tabletki Penis XL. Jest to preparat pochodzenia naturalnego, w pełni bezpieczny dla ludzkiego organizmu. Jego skuteczność potwierdza gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowalających efektów. Ponadto, preparat działa jak naturalna viagra i podnosi sprawność seksualną, a także zwiększa ilość nasienia. Jego formułę zaakceptowało amerykańskie Food and Drug Administration, co również może być gwarantem, że produkt jest w pełni bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych.

Powiększanie penisa przez rozciąganie

Bardzo spektakularne efekty osiągniesz też przy pomocy urządzeń umożliwiających powiększanie penisa przez rozciąganie. Takim urządzeniem jest Jes Extender. Właściwie stosowany sprawia on, że rozmiar penisa zwiększa się średnio o 24%! Skuteczność Jes Extendera potwierdzają badania kliniczne. Przyrząd jest łatwy w użyciu i w pełni bezpieczny dla organizmu. Dodatkową zaletą Jes Extendera jest fakt, iż jest on zupełnie niewidoczny po założeniu luźnych spodni. Można go stosować o dowolnej porze dnia i dogodnych dla siebie godzinach.


 

Operacyjne powiększanie penisa

Penis jest tak delikatnym organem. Wszelkie ingerencje w jego tkanki mogą skończyć się poważnymi komplikacjami z utratą zdolności do funkcji seksualnych włącznie. Z tego względu operacyjne powiększanie penisa obarczone jest naprawdę sporym ryzykiem. Mimo to wielu mężczyzn decyduje się na podjęcie tego ryzyka. Jeśli do nich należysz dowiedz się, jakie efekty możesz w ten sposób osiągnąć.

Najprostsze powiększanie

Pomimo sceptycznych opinii operacyjne wydłużanie penisa jest jednym z najprostszych zabiegów chirurgicznych dających najbardziej spektakularne efekty. Mowa o zabiegu polegającym na przecięciu więzadła łączącego penis z kością łonową. Zabieg wykonywany w płytkim miejscowym znieczuleniu – znieczulone zostają tylko okolice samego krocza, pacjent pozostaje świadomy i może kontrolować efekty wydłużania swojego prącia.

Wydłużenie polega w tym przypadku na wysunięcia ukrytej części prącia. Powiększenie, a właściwie wydłużenie jest możliwe dlatego, że spora część penisa znajduje się pod fałdami skórnymi i przytwierdzona jest do kości łonowej właśnie w okolicach krocza. Operacja wydłużania penisa polega na przecięciu wiązadeł i nacięciu fałd skórnych, co umożliwia dostanie się do ukrytych i wewnętrznych odcinków penisa oraz ich odsłonięcia. Długość penisa nie zmieni się sama w sobie, jednak optycznie będzie zdawał się on o wiele dłuższy. Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zakończeniu operacji. W stanie relaksu prącie może wydłużyć się nawet o pięć centymetrów, w stanie wzwodu efekty będą mniej imponujące i wahać mogą się w przedziale od jednego do dwóch centymetrów.

W trakcie pierwszego miesiąca po zabiegu można jeszcze bardziej wydłużyć prącie. W tym celu należy wykonywać odpowiednie ćwiczenia. Średni przyrost penisa w stanie erekcji, po zabiegu i ćwiczeniach, wynosi około 3 centymetrów.

Pogrubianie penisa

Stosunkowo prostym i stosunkowo bezpiecznym zabiegiem jest też pogrubianie penisa przy pomocy kwasu hialuronowego. Kwas ten jest substancją wypełniającą, naturalnie występującą w ludzkim organizmie. Po wstrzyknięciu w tkanki wypełnia je i rozciąga przez co penis może wydać się wyraźnie grubszy. Niestety efekty tego zabiegu są nietrwałe, bo kwas hialuronowy stosunkowo szybko wchłania się do organizmu.

Bezpieczne i skuteczne trwałe powiększanie

Penisa możesz też powiększyć bardziej naturalnie, bez żadnych chirurgicznych interwencji, iniekcji czy nacięć. Wystarczy, że zaopatrzysz się w dobry produkt powiększający. Rekomenduję dwa z takich produktów: Penis XL (zestaw krem plus tabletki) i ekspander / ekstender marki Jes Extender Original. Skuteczność obydwu potwierdzają badania i opinie użytkowników.


 

Ćwiczenia powiększające penisa

Zastanawiasz się, czy ćwiczenia powiększające penisa faktycznie zwiększają długość i objętość członka? Nie wiesz czy warto się nimi zainteresować? Nie wahaj się zbyt długo. Doświadczenia tysięcy mężczyzn z przestrzeni wielu wieków oraz nowoczesne badania potwierdzają skuteczność tych ćwiczeń. Faktem jest, że aby wyraźnie powiększyć członka będziesz musiał trochę się napracować, ale czy dla większej satysfakcji z własnego wyglądu i o wiele lepszej sprawności seksualnej nie warto się trochę pomęczyć?

Ćwiczenia powiększające członka są stosowane od kilkuset lat. Jednak to nie jedyny dowód na to, że są ona skuteczne – również najnowocześniejsze, zaawansowane badania wskazują, że niektóre ćwiczenia mogą mieć wpływ na długość i grubość penisa.

Powiększanie członka to nie jedyna zaleta takich ćwiczeń. Udowodniono, że mają one również wpływ na długość trwania erekcji, zwiększają ilość produkowanego nasienia oraz mają znaczący wpływ na dobre samopoczucie mężczyzny.

Jesteś gotów na zmiany? Do dzieła:

Naciąganie

To jedno z najpopularniejszych ćwiczeń. Ruch do złudzenia przypomina „dojenie”. Zadaniem takich ćwiczeń jest zwiększenie cyrkulacji krwi w penisie, a co za tym idzie zwiększenie objętości komórek. Penis naciągany regularnie może zwiększyć nie tylko swoją długość, ale również objętość.

Rozciąganie mięśni

Istnieje kilka metod rozciągania mięśni penisa. Jednak cel jest ten sam: zwiększenie mięśni penisa. Po raz kolejny, regularne wykonywanie ćwiczeń może przedłużyć i pogrubić członka.

Metoda Kegl’a

Tego typu ćwiczenia mają za zadanie nie tylko zwiększyć penisa, bowiem głównym celem jest przedłużenie czasu trwania erekcji. Skuteczność tych ćwiczeń została potwierdzona klinicznie.

Opisy ćwiczeń znajdziesz na wielu stronach internetowych. Jeśli jednak przeraża Cię konieczność regularnego ich wykonywania albo uważasz, że mimo wszystko są one mało skuteczne wypróbuj środki zaprezentowane powyżej.

Polecam szczególnie zestaw Penis XL oraz Jes Extendera.

Penis XL oddziałuje na tkanki biologicznie (biochemicznie) przez co skłania je do większego wzrostu – jeśli jego stosowanie połączysz z ćwiczeniami efekty szybko i bardzo pozytywnie Cię zaskoczą.

Jes Extender jest natomiast przyrządem działającym na zasadzie trakcji – powiększa penisa jeszcze intensywniej prostując jednocześnie wszelkie krzywizny w jego obrębie.

 

Dodaj komentarz