Andropenis Gold – urządzenie którym trwale powiększysz i wyprostujesz penisa

Andropenis w skuteczny i bezpieczny sposób trwale powiększy penisa. Jest bardziej polecany i tańszy od kultowego JesExtendera! W jaki sposób działa to urządzenie?

Kilka słów o Andropenis

Andropenis został sklasyfikowany jako urządzenie medyczne, posiada do tego niezbędne certyfikaty. Na  Andropenis  składają się: plastikowy pierścień, który połączony jest  dwoma metalowymi i dynamicznymi prętami,;  plastikowe oparcie i pasek silikonu, który dokładnie przytrzymuje na odpowiednim miejscu żołądź.

To  urządzenie medyczne jest bardzo proste w użytkowaniu. Ponadto niezwykle wygodne i bardzo dyskretne. Można je stosować na przykład podczas  spaceru, będąc w biurze, na zebraniu, , kinie, sklepie,  prowadząc auto,  jadąc pociągiem, będąc można powiedzieć  w każdej  pozycji i  wykonując określone czynności. Wystarczy kilka godzin dziennie przez parę miesięcy używać tego urządzenia, by poczuć i uzyskać  trwałe efekty!

Jak działa Andropenis Gold?

Andropenis Gold działa  na zasadzie rozciągania. Taka metoda działania  gwarantuje osiągnięcie pełnego  sukcesu, czyli  trwałe powiększenie rozmiarów męskiego penisa  bez ingerencji chirurga.

Andropenis jest jedyną  metodą, która sprawia  rzeczywisty rozrost i znaczne powiększenie  tkanki. Wszelkie kremy czy tabletki powiększające penisa mają skuteczność, ale bazują na  obecnych w ciele tkankach i modyfikują je; natomiast Andropenis  powoduje ich wyłączny i faktyczny rozrost!

 

Działanie Andropenisa wydaje się bardzo proste. Przy nieustannym i stałym pociąganiu przez znaczny czas tkanka komórkowa jest stymulowana do ciągłego wzrostu.  Taka zasada wykorzystywana jest współcześnie w medycynie nowoczesnej – przykładowo  w chirurgii skóry czy ortopedii . To w tych dziedzinach wykorzystuje się  specjalistyczne narzędzia wywołujące  rozciąganie ciała; poprawia się tym samym wynik leczenia.

Przez kilka godzin codziennie  przez okres kilku miesięcy, współczesne medyczne urządzenie powiększające penis a wywiera siłę pociągającą, która rozkłada się wzdłuż członka. Pobudzone ciało odpowiada na tę siłę tworząc nowe komórki na całej powierzchni penisa; członek wzrasta zarówno jeśli chodzi o  długość, jak i grubość.

Andropenis Gold doskonale niweluje krzywiznę członka

Męski narząd płciowy – członek  nie jest całkowicie prosty. Zazwyczaj zasięg krzywizny jest sprawą bardzo  indywidualną; u każdego mężczyzny całkiem inny obszar prącia ulega „skrzywieniu”, czy to w lewą, czy prawą stronę. Tak faktycznie  skrzywienie  członka jest bardzo  naturalnym procesem. Rozpoczyna się on w czasie dojrzewania – komory członka  mogą rozwijać się w różnorakim tempie i stąd wynikają  widoczne jego zagięcia. Górne komory penisa mają zdolność do erekcji, natomiast dolna część służy do przepływu nasienia oraz moczu. W czasie dojrzewania bardzo często są sytuacje , w których  jedna z komór rośnie szybciej a członek nieuchronnie zaczyna się przeginać w kierunku wolniej rozrastającej się komory.

Przeprowadzone analizy i badania prowadzone wśród mężczyzn w różnym przedziale wiekowym dowiodły, że Andropenis przy systematycznym stosowaniu wydłużał i pogrubiał penisa, a także doprowadzał do zniwelowania krzywizny członka. Okazał się także  pomocny przy łagodzeniu skrzywienia członka spowodowanego chorobą Peyrony’ego.

Sukces przy pomocy urządzenia Andropenis umożliwił wielu mężczyznom przezwyciężenie licznych kompleksów trwających od wielu  lat.  Wielu panów łatwiej znalazło partnera, bowiem mieli pewność, że sprostali wymaganiom partnerki.

Rezultaty

Wśród nich należy wymienić między innymi takie, jak: stałe przedłużenie członka  o min. 3 – 4 cm w stanie erekcji. Ponadto powiększenie członka o minimum . 3 – 4 cm w stanie relaksu okazuje się możliwe. Natomiast w obwodzie penis zwiększa się o minimum  1 cm w obwodzie. A oprócz tego następuje widoczna redukcja krzywizny o blisko 70 procent.

Jak należy stosować urządzenie do powiększania penisa?

Urządzenie Andropenis należy stosować podczas relaksu.  Rozciągając członek   4 do 9 godzin dziennie uzyskamy  przyrost o pół centymetra w ciągu miesiąca. Kuracja powinna odbywać się przez okres 4-6 miesięcy zależnie od indywidualnych rezultatów. Uzyskane powiększenie będzie trwałe i nie powrócimy do poprzedniego rozmiaru.

Urządzenie można kupić u nas w tej chwili tylko w jednym sklepie ⇒ SZUKAJ GO U TEGO DYSTRYBUTORA.

Reply