andropenis

Andropenis – informacje, opinie, badania, komentarze

Powiększanie i korygowanie narządów płciowych

Zdarzyło Ci się mieć obawy przed zdjęciem bielizny? Czy w takich sytuacjach zażenowanie lub wstyd towarzyszą Ci od zawsze? Nic w tym dziwnego, bo wielu mężczyzn nie akceptuje w pełni rozmiaru swojego penisa.

Z badań wynika, że aż 54% osób biorących udział w ankietach zawyża jego wielkość.

Wniosek jest jasny: ponad połowa panów życzyłaby sobie, by ich penisy były większe.

Ich oczekiwania i potrzeby może spełnić w stu procentach Andropenis. Przyrząd medyczny najpopularniejszy wśród Europejczyków i Amerykanów.

Może spełnić i Twoje potrzeby o ile faktycznie chcesz penisa powiększyć.

Andropenis – badania

Naukowcy  którzy przebadali urządzenie potwierdzają, że Andropenis to najefektywniejsza nieinwazyjna metoda powiększenia penisa.
Dzięki długoletniemu doświadczeniu i wspołpracy ze środowiskami naukowymi, Andropenis jest urządzeniem
o najlepiej udokumentowanym działaniu na rynku.
 Andropenis wykorzystuje stymulujący wpływ siły rozciągania (nazywanej też trakcją).

Działanie

Andropenis Gold działa  na zasadzie rozciągania. Taka metoda działania  gwarantuje osiągnięcie pełnego  sukcesu, czyli  trwałe powiększenie rozmiarów męskiego penisa  bez ingerencji chirurga.

Andropenis jest jedyną  metodą, która sprawia  rzeczywisty rozrost i znaczne powiększenie  tkanki. Wszelkie kremy czy tabletki powiększające penisa mają skuteczność, ale bazują na  obecnych w ciele tkankach i modyfikują je; natomiast Andropenis  powoduje ich wyłączny i faktyczny rozrost!

Działanie Andropenisa wydaje się bardzo proste. Przy nieustannym i stałym pociąganiu przez znaczny czas tkanka komórkowa jest stymulowana do ciągłego wzrostu.  Taka zasada wykorzystywana jest współcześnie w medycynie nowoczesnej – przykładowo  w chirurgii skóry czy ortopedii . To w tych dziedzinach wykorzystuje się  specjalistyczne narzędzia wywołujące  rozciąganie ciała; poprawia się tym samym wynik leczenia.

Przez kilka godzin codziennie  przez okres kilku miesięcy, współczesne medyczne urządzenie powiększające penis a wywiera siłę pociągającą, która rozkłada się wzdłuż członka. Pobudzone ciało odpowiada na tę siłę tworząc nowe komórki na całej powierzchni penisa; członek wzrasta zarówno jeśli chodzi o  długość, jak i grubość.

Andropenis – bezpieczeństwo

Andropenis został sklasyfikowany jako urządzenie medyczne, posiada do tego niezbędne certyfikaty. Na  Andropenis  składają się: plastikowy pierścień, który połączony jest  dwoma metalowymi i dynamicznymi prętami,;  plastikowe oparcie i pasek silikonu, który dokładnie przytrzymuje na odpowiednim miejscu żołądź.

To  urządzenie medyczne jest bardzo proste w użytkowaniu. Ponadto niezwykle wygodne i bardzo dyskretne. Można je stosować na przykład podczas  spaceru, będąc w biurze, na zebraniu, , kinie, sklepie,  prowadząc auto,  jadąc pociągiem, będąc można powiedzieć  w każdej  pozycji i  wykonując określone czynności. Wystarczy kilka godzin dziennie przez parę miesięcy używać tego urządzenia, by poczuć i uzyskać  trwałe efekty!

Andropenis posiada europejskie świadectwo zdrowotne (CE) i spełnia wymagania dyrektywy
europejskiej 93/42/EEC o produktach medycznych.
Według jej zapisow jest on klasyfikowany, jako urządzenie medyczne Typ 1.

Skuteczność potwierdzona badaniami

 Badania potwierdzają wysoki wskaźnik skuteczności urządzenia na poziomie 97,5%.
Już  badania przeprowadzone przez naukowcow z San Giovanni Battista – Szpitala Uniwersytetu w Turynie, we Włoszech, wykazały, że leczenie niedoskonałości penisa za pomocą Andropenisa może stanowić realną
alternatywę dla chirurgii plastycznej.Wyniki potwierdziły skuteczność tej metody powiększenia, a satysfakcja pacjentow była bardzo wysoka.Więcej informacji i danych liczbowych odnośnie przeprowadzonych badań znajdziesz na stronie dystrybutora:

O wpływie Andropenisa na tkanki penisa

Z urządzenia mogą korzystać praktycznie wszyscy mężczyźni chcący powiększyć penisa.

Zasada działania Andropenisa jest wyjątkowo prosta: urządzenie generuje siłę rozciągającą tkanki penisa. Dzięki temu zyskują one bodziec do wzrostu i podziału, a penis – bodziec do powiększenia swojego rozmiaru.Uzasadnienie medyczne

W Andropenisie wykorzystuje się dokładnie te same mechanizmy, które uruchamiane są w niektórych operacjach transplantologicznych czy ortopedycznych (wydłużanie nóg, przeszczepy i regeneracja skóry).

Ale bodaj najważniejsze jest to, że Andropenis w żaden sposób nie ingeruje w tkanki – nie powoduje ich uszkodzeń i nie zagraża zdrowiu. Co więcej – może zdrowiu pomóc.

Prostowanie krzywizn, leczenie choroby Peyroniego

Krzywizny w obrębie penisa pojawiają się już w okresie dojrzewania kiedy to komory penisa rozwijają się w różnym tempie. Andropenis umożliwia korygowanie tych krzywizn nawet do 40% co wpływa nie tylko na kształt prącia, ale i jego długość.

Męski narząd płciowy – członek  nie jest całkowicie prosty. Zazwyczaj zasięg krzywizny jest sprawą bardzo  indywidualną; u każdego mężczyzny całkiem inny obszar prącia ulega „skrzywieniu”, czy to w lewą, czy prawą stronę. Tak faktycznie  skrzywienie  członka jest bardzo  naturalnym procesem. Rozpoczyna się on w czasie dojrzewania – komory członka  mogą rozwijać się w różnorakim tempie i stąd wynikają  widoczne jego zagięcia. Górne komory penisa mają zdolność do erekcji, natomiast dolna część służy do przepływu nasienia oraz moczu. W czasie dojrzewania bardzo często są sytuacje , w których  jedna z komór rośnie szybciej a członek nieuchronnie zaczyna się przeginać w kierunku wolniej rozrastającej się komory.

Przeprowadzone analizy i badania prowadzone wśród mężczyzn w różnym przedziale wiekowym dowiodły, że Andropenis przy systematycznym stosowaniu wydłużał i pogrubiał penisa, a także doprowadzał do zniwelowania krzywizny członka. Okazał się także  pomocny przy łagodzeniu skrzywienia członka spowodowanego chorobą Peyrony’ego.

Sukces przy pomocy urządzenia Andropenis umożliwił wielu mężczyznom przezwyciężenie licznych kompleksów trwających od wielu  lat.  Wielu panów łatwiej znalazło partnera, bowiem mieli pewność, że sprostali wymaganiom partnerki.

Kolejnym zastosowaniem urządzenia jest leczenie choroby Peyroniego, która również prowadzi do skrzywień, a objawia się charakterystycznym stwardnieniem tkanek. Andropenis je rozciąga niwelując objawy choroby.

Sposób użycia

Urządzenie Andropenis należy stosować podczas relaksu.  Rozciągając członek   4 do 9 godzin dziennie uzyskamy  przyrost o pół centymetra w ciągu miesiąca. Kuracja powinna odbywać się przez okres 4-6 miesięcy zależnie od indywidualnych rezultatów. Uzyskane powiększenie będzie trwałe i nie powrócimy do poprzedniego rozmiaru.

Urządzenie najlepiej nosić codziennie. Może być noszone pod ubraniem. Więcej informacji na tema użytkowania andropenisa znajdziesz na stronie dystrybutora.

Efekty

Wśród nich należy wymienić między innymi takie, jak: stałe przedłużenie członka  o min. 3 – 4 cm w stanie erekcji. Ponadto powiększenie członka o minimum . 3 – 4 cm w stanie relaksu okazuje się możliwe. Natomiast w obwodzie penis zwiększa się o minimum  1 cm w obwodzie. A oprócz tego następuje widoczna redukcja krzywizny o blisko 70 procent.

 

Andropenis – opinie i komentarze

Informacje i opinie na temat urządzenia pojawiają się nawet w mediach, sprawdź na przykład:
Użytkownicy szczegolnie docedniają Andropenis za wygodę użytkowania extendera.To świetna, dyskretna i bardzo komfortowa metoda powiększania członka.
Andropenis możesz stosować dosłownie wszędzie, na spacerze, będąc w pracy, na zebraniu, sklepie, kinie, prowadząc
samochod, jadąc pociągiem, będąc właściwie w dowolnej pozycji,
wykonując jakiekolwiek czynności.

Dodaj komentarz