Yohimbe – afrykańskie pobudzenie dla kobiet i mężczyzn

Kiedy temperatura w sypialni spada…

Mniejsze zainteresowanie seksem i spadek potencji to wcale nie powód do wstydu. Przyczyną tego może być narastający stres, szybkie tempo życia i inne, różnego rodzaju problemy. Jeśli temperatura w sypialni spadła i myślisz o tym, by to zmienić, zastanów się nad afrodyzjakami. Stosowane od wieków, wykazują silne działanie pobudzające. W sposób naturalny zwiększają libido i znów pomagają cieszyć się seksem.  Jeśli natomiast zależy nam jedynie na romantycznym wieczorze, warto postawić na naturalne afrodyzjaki. Przejdźmy jednak do odsłony interesującego nas afrodyzjaku Yohimbe.

Yohimbe to silny afrodyzjak dla kobiet i mężczyzn dostępny w postaci tabletek. Jedno opakowanie zawiera dziewięćdziesiąt tabletek. Yohimbe wzmacnia libido, rozwiązuje problem impotencji, w znaczym stopniu poprawiając jakość seksu i dodając energii. Stwierdzono również, że wykazuje działanie antyrakowe i antyoksydacyjne.

Wyciąg z kory Yohimbe – w tym tkwi sekret!

Yohimbe jest rośliną występującą w Afryce, znaną na całym świecie ze swych właściwości pobudzających. Wykorzystywana od lat jako silny afrodyzjak, stosowana jest dziś do produkcji tabletek zwiększających libido i poprawiających jakość życia seksualnego. Jej substancję aktywną pozyskuje się z kory drzewa tropikalnego o nazwie Corynanthe Yohimbe. Po raz pierwszy Yohimbe została wykorzystana jako afrodyzjak przez ludy zachodniej Afryki, ponieważ na tych terenach drzewo to występowało i występuje do dnia dzisiejszego. W XIX wieku została ona sprowadzona na Zachód przez niemieckich misjonarzy. Bardzo szybko stała się ona popularna w całej Europie.

yohimbe

Tabletki Yohimbe to pierwszy afrodyzjak dla kobiet i mężczyzn, który może być z powodzeniem stosowany w leczeniu impotencji. Jego skuteczne działanie pobudzające zostało potwierdzone badaniami naukowymi przeprowadzonymi przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków, jeszcze w latach sześćdziesiątych. Jest to jeden z najbardziej popularnych i najchętniej stosowanych suplementów, który może stosować zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Składnikiem aktywnym tabletek jest tak zwana yohimbina.

Czy warto sięgnąć po Yohimbe?

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że warto, zwłaszcza jeśli zależy Ci na długotrwałej poprawie jakości życia seksualnego. Yohimbe wykazuje skuteczne działanie przede wszystkim jako afrodyzjak, ale na tym nie kończą się jego zalety. Myślę, że warto jeszcze wspomnieć o jego dodatkowym działaniu. Yohimbe wykazuje bowiem silne właściwości antyoksydacyjne, zapobiega atakom serca i ma działanie odchudzające, gdyż zmniejsza syntezę tłuszczu poprzez przyspieszanie mobilizacji kwasów tłuszczowych. Produkt ten może być zatem z powodzeniem stosowany przez kulturystów i sportowców, prowadzących aktywny tryb życia i chcących zadbać o zdrowe serce. Yohimbe skutecznie przeciwdziała impotencji, wzmagając popęd płciowy, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Celowo podkreślam tu możliwość stosowania tabletek w przypadku obojga płci, gdyż trudno znaleźć naprawdę skuteczne tabletki poprawiające libido dla kobiet.

 

przejdź do strony dystrybutora purple

 

Skuteczność Yohimbe w liczbach

Dla tych, którzy nadal nie są do końca przekonani o skuteczności Yohimbe, warto wspomnieć o przeprowadzonych badaniach naukowych potwierdzających działanie tabletek. Jedno z pierwszych badań, przeprowadzonych w Niemczech, obejmowało grupę 86 pacjentów z zaburzeniami erekcji. Przyjmowali oni 30 mg yohimby w ciągu dnia, przez okres ośmiu tygodni. Po zakończeniu badania stwierdzono, że 71% badanych zauważyło pozytywne zmiany w poprawie funkcji seksualnych oraz we wzroście libido. Podobne badanie przeprowadzono całkiem niedawno, tym razem na grupie 182 mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Wyniki badań pokazały, że 34% badanych stwierdziło całkowite wyleczenie problemów seksualnych. Z kolei w badaniu realizowanym na Uniwersytecie Stanforda, blisko 90% osób badanych potwierdziło wzrost podniecenia seksualnego już w przeciągu jednej godziny.

Efekty iście zadowolające. Jedno mnie tylko zastanawia: dlaczego nie ma badań przeprowadzonych na grupie kobiet? Być może wtedy płeć piękna jeszcze bardziej skłoniłaby się do stosowania Yohimbe? 😉

Pozostaje jeszcze kwestia przeciwwskazań oraz skutków ubocznych. Yohimbe nie można przyjmować, przy jednoczesnym stosowaniu leków na nadciśnienie, nerki, tarczycę, problemy z sercem, czy choroby psychiczne. Na uwagę zasługuje ponadto fakt, że Yohimbe brana przez dłuższy czas może negatywnie wpływać na centralny układ nerwowy, powodować nieregularny rytm serca, niewydolność nerek, a nawet atak serca. Istnieje jeszcze wiele, innych skutków ubocznych, które może wywołać przyjmowanie tych tabletek. Warto jednak podkreślić, że ich wystąpienie wiąże się przede wszystkim z przyjmowaniem zbyt dużych dawek Yohimbe.

przejdź do strony dystrybutora purple

 

 

spanish-love-drops

Jeśli myślisz o afrodyzjaku mniej ingerującym w Twój organizm, zdecydowanie polecam płyn Spanish Love Drops, który można dodać do każdego napoju. Wystarczy jedynie kilka kropel, aby pobudzić największe fantazje seksualne, zarówno Twoje, jak i Twojego partnera. Preparat ten zawiera silne składniki, które działają bardzo pobudzająco na kobiety, a także na mężczyzn. Spanish Love Drops zawiera znany chyba wszystkim wyciąg z hiszpańskiej muchy oraz pięć innych, równie mocnych substancji podniecających.

 

One Response

  1. grill

Reply