Vialafil – sposób na niezawodność w łóżku?

vialafilVialafil to dobry sposób. Nawet bardzo dobry.  Na korzyść tego preparatu przemawia i jego popularność (wysokie noty) i skład, a za składem stoją solidne dowody naukowe na działanie poszczególnych elementów.

W niewielu innych środkach na potencję znajdziesz tyle substancji o potwierdzonym naukowo wpływie na funkcje seksualne u mężczyzn.

Badania są ważne, ale najważniejsze chyba to, że Vialafil działa, lepiej od blue pill bo nie tak diabelnie drastycznie, bezboleśnie rzekłbym, za to efektywnie. Stawia na baczność to, co potrzeba i utrzymuje w tej zasadniczej pozycji tak długo, ile potrzeba by seks sprawił przyjemność i mężczyźnie i jego partnerce.

Ekskluzywna formuła, czyli co w Vialafilu siedzi (składniki i ich działanie)

“Ekskluzywna formuła” to wytarta formułka mająca zachęcić do zakupu. Ja powiedziałbym inaczej to: formuła, która działa. Na penisa wywiera efekt FORMUŁY 1 – szybko, sprawnie, do celu!

Jakim sposobem? Zwyczajnie i po prostu – w Vialafilu są tylko składniki o potwierdzonym działaniu  – wg naukowo przyjętych kryteriów składniki określane są jako “skuteczne na” lub “możliwie/ bardzo prawdopodobnie skuteczne na”. To naprawdę nieźle.

Więcej o składnikach:

Johimbina (yohimbe / yohimbine)

Badania dostarczyły dowodów na to, że johimbina jest przydatna w leczeniu zaburzeń erekcji o podłożu fizjologicznym. Poza tym niweluje problemy seksualne wywołane przez stosowanie leków z grupy SSRI (antydepresanty, tzw. selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny). Poza tym johimbina pobudza, zwiększa witalność, intensyfikuje orgazmy.

L-arginina

Na pewno (lub niemal na pewno) poprawia zdolności regeneracyjne organizmu po różnego rodzaju zabiegach i operacjach. Pomaga w chorobach serca i układu naczyniowego, zwiększa wydolność.

Z naszego punktu widzenia ważne jest jednak to, że L-arginina zmniejsza lub eliminuje zaburzenia erekcji. Dodawanie jej do suplementów potencyjnych (pisałem już o tym nie raz i nie dwa) jest jak najbardziej uzasadnione.

W dużym skrócie L-arginina niejako rozluźnia naczynia krwionośne i ułatwia przepływ krwi, w tym jej dopływ do tak strategicznych narządów jak penis.

Żeń-szeń

Zdarza mi się traktować ten korzeń lekceważąco (być może dlatego, że pełno go wszędzie, dodawany jest do wszystkiego), ale to złe podejście i Tobie też radzę się do żeń-szenia przekonać. To kolejny, jeden z nielicznych, składników o prawie pewnym działaniu. Żeń-szeń poprawia myślenie abstrakcyjne, zdolności intelektualne, jest dobrym środkiem przeciwstarzeniowym.

U mężczyzn poprawia potencję i eliminuje zaburzenia erekcji.

Tongkat Ali

Prawie na pewno poprawia jakość i ilość nasienia. Uważany jest też za intensyfikator orgazmów. Zwiększa witalność i energetyzuje. Działa stosunkowo szybko poprawiając jakość erekcji. Może być przydatny w leczeniu jej zaburzeń.

Muira Puama

Silnie działający afrodyzjak, który w połączeniu z innymi ziołami (m.in. tymi, które znajdziesz w Vialafilu) poprawia erekcję i eliminuje jej zaburzenia.

Avena Sativa

Chroni serce i układ krwionośny, stosuje się ją również w leczeniu niektórych chorób tegoż układu. Obniża poziom cholesterolu. Jednym słowem: poprawia krążenie, co przekłada się również na krążenie w obrębie narządów płciowych i na jakość męskich erekcji.

Xanthoparmelia Scabrosa

To rzadko spotykany w suplementach dodatek w postaci wyciągu z porostu kryjącego się pod obco brzmiącą ww. nazwą. Nazywa się go ziołową wiagrą. Inhibituje enzymy zaburzające erekcję. Eliminuje jej zaburzenia, a u osób, które takich zaburzeń nie mają zwiększa intensywność doznań seksualnych.

Maca

To obowiązkowy (moim zdaniem) dodatek do każdego męskiego suplementu. Co prawda o wpływ macy na jakość i siłę erekcji naukowcy wciąż jeszcze się spierają, ale co do jednego nie ma wątpliwości – to silny “wzmacniacz” witalności i naturalny energizer.

Co by tu jeszcze….

No, chyba dość przynudzania.

Na koniec dodam jeszcze, że najważniejsze składniki są i w kapsułkach Vialafil i w żelu dołączonym do zestawu. Kapsułki działają dość szybko, ale jeżeli zależy Ci na naprawdę ekspresowych i spektakularnych efektach zauważalnych niemal natychmiast używaj jednego i drugiego produktu. Żel silnie pobudza penisa do wzwodu. Moim zdaniem lepszego żelu nie ma.

Vialafilu szukaj najlepiej na stronie oficjalnego dystrybutora ⇒ przejdź na jego stronę.

Reply