Tabletki na powiększenie penisa

O tym, że powiększenie penisa jest możliwe wiedzą zapewne wszyscy, którzy kiedykolwiek interesowali się tym tematem. Faktycznie penis jest jednym z takich organów, które dość skutecznie poddają się powiększaniu.

Najbezpieczniej i najskuteczniej można doprowadzić do tego stosując siłę trakcji tj. urządzenia nazywane ekstenderami, jednak albo z braku środków, albo w obawie przed korzystaniem z takich metod wielu panów decyduje się na nieco łagodniejsze, a może i w ich mniemaniu nieco łatwiejsze metody. Metodą, która nie wymaga ćwiczeń ani jakiegoś szczególnego zaangażowania jest powiększanie penisa przy pomocy tabletek. Pozostaje pytanie czy powiększenie penisa tym sposobem jest naprawdę możliwe czy zapewnienia o skuteczności tej metody nie są przypadkiem jedynie chwytem reklamowym i czy nie należałoby ich między bajki włożyć.

Powiększanie penisa przy pomocy tabletek

Działanie tabletek sprowadza się do wywołania dwóch zjawisk. Tabletki mogą zwiększyć przepływ krwi w obrębie penisa, co siłą rzeczy korzystnie odbije się na jego rozmiarze, mogą też oddziaływać na penisa pośrednio zmieniając nieco gospodarkę hormonalną i stymulując produkcję tych hormonów, które odpowiedzialne są za przyrost i regenerację tkanek.
Czy to w ogóle możliwe? Oczywiście, że tak i potwierdzi to każdy, kto zna się choć odrobinę na męskiej fizjologii. W pierwszym przypadku powiększanie penisa polega na zwiększeniu napływu krwi do członka będącego w stanie erekcji. Im więcej krwi, to powinno być oczywiste, tym pełniejsza i większa erekcja. Ponieważ męski penis jest organem bardzo „plastycznym” łatwo wpływać na niego właśnie w ten sposób.
W drugim przypadku tj. w sytuacji, w której sięgniemy po tabletki powiększające penisa poprzez oddziaływanie na gospodarkę hormonalną możemy liczyć na zintensyfikowanie efektu dzięki bardziej sprawnemu funkcjonowaniu tych mechanizmów, które odpowiadają za erekcję. Tabletki powiększające penisa najczęściej oddziałują na dwa hormony – na poziom testosteronu i hormonu wzrostu.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Stosując tabletki powiększające penisa można zmienić jego rozmiar od 5 do 15% w zależności od tego, jakiego rodzaju tabletki wybierzemy i czy robimy coś poza tym. Lepszych efektów spodziewać się nie należy bowiem same tabletki nie są w stanie wpłynąć na zwiększenie rozmiaru tkanek czy długość wiązadeł łączących członka z kością łonową. Tym niemniej w jakimś stopniu są one skuteczne, a bezpieczeństwo zależy od tego na ile rozsądnie je stosujemy i czy przypadkiem tabletki nie wchodzą w interakcje z innymi przyjmowanymi przez nas lekami bądź też są dla nas nieodpowiednie z powodu chorób, z jakimi się borykamy. Jednym słowem w razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie ich stosowania warto skonsultować się z lekarzem, bo chociaż tabletki powiększające penisa są jedynie suplementami diety zawarte w nich składniki ziołowe wpływają na cały organizm.

Jakie zioła znajdziemy w takich tabletkach?

Do składników spotykanych najczęściej należą:

  • PenisXL_[18+]_PL_300x250muira puama i catuba – zioła stosowane w leczeniu impotencji, poprawiające witalność, ułatwiające regenerację i walkę ze stanem permanentnego zmęczenia,
  • buzdyganek naziemny, który jest rośliną wpływającą na poziom testosteronu,
  • L-agrinina, która de facto nie jest ziołem, a aminokwasem niezbędnym do produkcji tlenku azotu. L-arginina poprawia krążenie, a więc i ukrwienie penisa, dodatkowo spełnia bardzo ważną rolę w procesie wytwarzania nasienia,
  • yohimbina jest ziołem poprawiającym sprawność seksualną, znajdziemy ją nie tylko w tabletkach powiększających penisa ale i w specyfikach przeznaczonych do leczenia innych seksualnych problemów, to jeden z najintensywniej działających składników, który na dodatek działa bardzo kompleksowo.

Reply