Środki poprawiające kobiece libido cz. 2

Nie jest wcale tak źle – lista środków poprawiających kobiece libido

Wracając do moich poszukiwań, muszę stwierdzić, że faktycznie panie są w tym względzie poszkodowane, ale też nie jest aż tak źle! Nieprawdą jest bowiem stwierdzenie, że nie ma żadnych środków poprawiających kobiece libido. Drugi raz nie dam sobie tego wmówić. Jeśli więc dieta i zalecenia, o których pisałem niedawno nie dają wystarczających efektów, to czas zapoznać się z konkretnymi produktami mogącymi całkowicie zmienić życie seksualne i odczucia z nim związane.

Venicon for Women

Oto i pierwszy produkt wart Waszej uwagi. Upraszczając sprawę możemy powiedzieć, że odczucia erotyczne pań zależą od dwóch rzeczy. Od nastroju i od ukrwienia narządów. Wiem, że trochę trywializuję. Jednak mogę polecić Wam pewne środki, o resztę spraw, jak choćby właściwego partnera musicie zatroszczyć się same! Dotyczy to także świec, wina, kadzidełek…
W każdym razie, nim bardziej narażę się Czytelniczkom, stwierdzę tylko, że Venicon for Women poprawia oba te czynniki. Działa relaksująco i rozluźniająco. Każdy seksuolog powie Wam, że to klucz do sukcesu. Najgorsze co można zrobić to napięcie i gorączkowe dążenie do orgazmu. Skutek jest zwykle odwrotny. To nerwowe poszukiwanie orgazmu, z jakim obecnie mamy do czynienia, może całkowicie pozbawić Was przyjemności z seksu. Więc lepiej się zrelaksować.
Gdyby Venicon tylko relaksował można byłoby polecić go, jakoś środek antystresowy. Jednak tabletki te przy okazji powodują silny napływ krwi do narządów. Poprawiają ukrwienie pochwy i piersi. W praktyce oznacza to o wiele silniejsze doznania. Nic tylko wypróbować.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PRODUKTU

Scream of Pleasure

Kolejny produkt poprawiający libido też nie jest gorszy. To klasyczny afrodyzjak w kroplach, a właściwie diabelska mieszanka afrodyzjaków. Poczytałem sobie kilka komentarzy na forach dla pań na temat Scream of Pleasure. Trochę to dziwna lektura dla mężczyzny, ale jakże frapujące źródło wiedzy. Panowie powinni zaglądać na takie fora. Życie seksualne wyglądałoby wówczas o wiele lepiej. Jednak nie rozpraszajmy się zanadto na dygresjach. Faktem jest, że po tym środku kobieta zmienna się z niewinnego aniołka w diablicę. Road to Hell. My mężczyźni zawsze mamy kłopot z wyborem. Bardziej pociągają nas niebiosa i piękne anioły, czy wolimy trafić do piekła w… objęcia diablicy. Nie wiem jak to jest. W każdym razie diablicy nie sposób się oprzeć. A nich to piekło pochłonie…

PRZEJDŹ NA STRONĘ PRODUKTU

LibiSpray

LibiSpray ma nieco inne zastosowanie. Jest odpowiednikiem środków na powiększanie penisa. Znowu muszę odwołać się do czystej fizjologii. Panowie chcą mieć większego członka nie tylko dla podbudowania swojego męskiego ego (naprawdę!), ale również dlatego, że im większy nacisk na ścianki pochwy, tym przyjemność dla obojga też większa. Wiadomo przy tym, że chodzi tu bardziej o grubość niż o długość.
Jednym ze sposobów jest właśnie powiększanie penisa, ale można też zadziałać w dugą stronę, czyli zwęzić pochwę. Tu właśnie wkracza LibiSpray. To środek szczególnie godny uwagi dla pań po porodzie lub po kilku porodach. Wiadomo, że wówczas pochwa jest bardziej rozciągnięta i nieraz trudno osiągnąć przyjemność z seksu. Sprawę tę do niedawna w skrajnych przypadkach rozwiązywano za pomocą zabiegu chirurgicznego. Nie każda kobieta decydowała się na ten zabieg. Skutkiem było nierzadko zaniechanie zbliżeń. Teraz problem można rozwiązać za pomocą tabletek. Nie warto rezygnować z seksu i z przyjemności.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PRODUKTU

Senstra

Senstra to do pewnego stopnia odpowiednik męskiej Viagry. W skład tego preparatu wchodzi aminokwas L-Arginina, Yohimbine i kilka innych pobudzających naturalnych substancji. Mamy też rozluźniający magnez. Ten minerał jest o tyle ważny, ze w obecnych czasach trudno o niego w zwykłej diecie. Wszyscy mamy niedobory magnezu, a to właśnie magnez odpowiada za to, jak radzimy sobie ze stresem. Piałem nieco wyżej o tym, że dla dobrego seksu ważne jest rozluźnienie. No właśnie. To co pisałem o ukrwieniu dotyczy też Senstry. L-Arginina jest szeroko wykorzystywana w sporcie oraz w suplementacji poprawiającej wydolność seksualną u obojga płci. Zwiększa produkcję tlenku azotu. Z tym też mamy na co dzień poważne kłopoty. 80% ludzi żyje na ujemnym bilansie azotowym. Nie tylko pogarsza to ich zdrowie i przyspiesza starzenie, ale też wpływa na jakość seksu.
Oczywiście ważne są także pozostałe składniki. Dopiero umiejętnie dobrana kompozycja daje tak silny efekt. Być może właśnie Senstra jest tym czego szuka niejedna z pań niezadowolonych ze swojego życia seksualnego.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PRODUKTU

Podsumowanie pracy

Drogie Panie, to tylko kilka środków, które dla Was odszukałem. Mam nadzieję, że niebawem znajdę jeszcze coś i nie omieszkam o tym tutaj napisać. Mam nadzieję, że z zadania wywiązałem się dobrze. Ocenę mojej pracy pozostawiam Czytelniczkom, zwłaszcza tym, które wypróbują opisane środki.

Reply