Rozmiar penisa jednak się liczy!

Jedni twierdzą, że rozmiar penisa ma znaczenie, inni że ten czynnik w ogóle się nie liczy, a jeszcze inni… cóż albo cierpią w milczeniu poddając się kompleksom, albo próbują coś z tym „fantem” decydując się na powiększanie penisa.
Obiektywnie rzecz biorąc, tj. podchodząc do tej kwestii od strony fizjologii rozmiar penisa ma znaczenie drugorzędne, najważniejsze jest dopasowanie partnerów, a jeśli o tym mowy być nie może trudno spodziewać się, by rozmiarówka narządów płciowych mogła mieć jakikolwiek wpływ na jakość seksu.

Z drugiej strony jednak okazuje się, że wielkość własnego penisa odgrywa ogromną rolę w samoocenie mężczyzny. Jeśli mężczyzna nie akceptuje własnego rozmiaru może się to bardzo niekorzystnie odbić na jego psyche i jakości relacji z płcią przeciwną.

To chyba oczywiste (wszak to kwestia samooceny i pewności siebie), w sumie nie dziwię się więc, że zjawisko to potwierdzają również uczeni. Nie wiem czy takie potwierdzenia są potrzebne, ale może pozwolą niektórym z nas ujrzeć kwestię „rozmiaru” w innym świetle. Trudno powiedzieć…

Rozmiar penisa a nauka

Badanie na podstawie którego wyciągnięto takie a nie inne wnioski, wykonali naukowcy z Victoria University. Polegało ono na przeprowadzeniu ankiety wśród 700 mężczyzn z kilkudziesięciu krajów. Wiek badanych mężczyzn zawierał się w przedziale od 18 do 76 roku życia.
Na podstawie uzyskanych odpowiedzi badacze doszli do wniosku, że jeśli mężczyzna jest przekonany o tym, że jego penis jest większy od średniej ma wyższe poczucie własnej wartości, jest bardziej usatysfakcjonowany swoim życiem, bardziej zadowolony z własnego ciała, mniej skłonny do popadania w jakiekolwiek kompleksy.

W codziennym życiu funkcjonuje mu się łatwiej, nie ma też większych problemów z nawiązywaniem i utrzymywaniem satysfakcjonujących relacji z płcią przeciwną.

Co ciekawe, panowie zadowoleni z rozmiaru własnego przyrodzenia są też mniej skłonni do nawiązywania romansów (uwaga!) za pośrednictwem internetu. Internetowym romansowaniem byli też bardziej zainteresowani panowie z nadwagą i otyłością i generalnie osoby zakompleksione.

Coś w tym musi być! Przypuszczam jednak (to już moje zdanie), że podobne zależności mogą też wystąpić wśród kobiet.

PS. A jeśli chcesz popracować nad rozmiarem, to najlepszym wyjściem jest zastosowanie Andropenis Gold – praktycznie jedynego tak dobrego, tak znanego i polecanego ekstendera o światowej renomie, dostępnego również w Polsce. W tej chwili Andropenis Gold możesz zamówić tylko ⇒TUTAJ. A jak się postarasz, nowy rozmiar zyskasz już na wiosnę!

Reply