Czas na podsumowanie roku i… tak naprawdę aktualizację rankingu, bo wśród preparatów dla kobiet powoli zaczyna się coś zmieniać. Producenci zauważyli zdaje się problem obniżającego się libido. I dobrze, bo kobietom też się coś od życia należy i pomoc w tym zakresie też się przyda.

Na jaką pomoc możecie liczyć Drogie Panie?

Oto środki o potwierdzonym działaniu. Hity z przełomu roku. Najwyżej oceniane i najchętniej wybierane. Jeśli naprawdę zależy Ci na poprawie libido – to propozycje dla Ciebie:

 

Untitled 4Senstra (tabletki i żel)

Działanie:

  • dzięki yohimbinie i L-argininie zwiększa witalność i aktywność seksualną kobiet,
  • działa szybko i jest niezawodny,
  • poprawia nie tylko libido, ale i witalność jako taką,senstra
  • tabletki wywierają na organizm wpływ długofalowy, a krem działa niemal natychmiast.

Skład Senstry (działanie zresztą też) przekonuje o tym, że do kwestii zaburzeń kobiecego libido trzeba podejść na poważnie – tak jak do kwestii zaburzeń erekcji i problemów z potencją u mężczyzn.

Dobrze dobrane składniki poprawiają funkcje seksualne, oddziałując na kobiecy organizm solidnie, dogłębnie, kompleksowo. Rewelacyjny środek poprawiający libido długoterminowo (tabletki) i ekspresowo (krem) i to, wbrew pozorom, w całkiem przyjaznej cenie.

PRZEJDŹ DO STRONY DYSTRYBUTORA

____________________________________________________________________

Venicon for womenUntitled 8

Działanie:

  • nazywany damską viagrą działa już po godzinie dzięki DOSKOLNALE dobranym składnikom o udowodnionym pro-potencyjnym działaniu,venicon-for-women
  • skład jeszcze lepszy od Senstry, ale tabletki droższe, stąd pewnie i nieco mniejsza popularność,
  • poprawia dosłownie wszystkie parametry seksualne u kobiet, niestety trochę drogi.

Skład Veniconu stawia go w ścisłej światowej czołówce wśród preparatów na potencję dla kobiet. Producent “upakował” w tych tabletkach tyle wyciągów z ziół o intensywnym i udowodnionym działaniu, że tabletki nie mogą nie zadziałać nawet na bardzo oporne organizmy. Przy okazji świetnie energetyzuje organizm.

 

PRZEJDŹ DO STRONY DYSTRYBUTORA

____________________________________________________________________

ViafemUntitled 12

Działanie:

  • podobne do Veniconu, czyli szybkie i niezawodne, choć to tabletki z nieco “późniejszym zapłonem”,
  • ożywia, pobudza seksualnie, energetyzuje,Viafem
  • poprawia witalność i zwiększa ochotę na seks w stopniu określanym jako znaczący.

Przeglądając skład tych tabletek nie sposób nie dojść do wniosku, że producent starał się stworzyć kopię Veniconu. Czy to kopia udana? Trudno jednoznacznie ocenić.

Na pewno jest to preparat nieco tańszy – tym przyjaźniejszy dla naszej kieszeni, a nieznaczne różnice w składzie przekładające się na szybkość działania mogą mieć znaczenie (choć oczywiście nie muszą).

PRZEJDŹ DO STRONY DYSTRYBUTORA