Orgasm Extra – recenzja: skład, działanie, skład,opinie, komentarze

Naturalne preparaty reklamowane jako środki na potencję, erekcję itp. kojarzone są głównie z afrodyzjakami, tymczasem Orgasm Extra – w pełni naturalne kapsułki dla mężczyzn – wcale afrodyzjakiem nie jest. 

Owszem poprawia potencję i wydajność seksualną, sprawia że penis powiększa się w sposób zauważalny, a poza tym poprawia też jakość i satysfakcję z seksu, ale nie dlatego, że oddziałuje na zasadzie stymulowania podniecenia czy typowego afrodyzjakalnego placebo – Orgasm Extra zwiększa witalność poprzez poprawę funkcjonowania tkanek i męskich organów płciowych odpowiedzialnych za funkcje seksualne.

 

Orgasm Extra w nowym opakowaniu

Orgasm Extra w nowym opakowaniu

 

Jak działa Orgasm Extra?

Zacznijmy może od wyjaśnienia skąd bierze się większość problemów z potencją, z erekcją, z „niską jakością” stosunków: u ich podłoża leży nasz tryb życia. Mężczyźni, zazwyczaj bardzo przeczuleni na punkcie swojej wydajności seksualnej są zagrożeni w dwójnasób. Po pierwsze w grę wchodzą przyczyny pierwotne czyli intensywność życia zazwyczaj połączona z nieodpowiednią dietą oraz przyczyny wtórne czyli stres spowodowany spadkiem sprawności seksualnej.

W ten sposób łatwo wpaść w sidła samonakręcającego się mechanizmu przyczyn i skutków. Spiralę tą można przełamać stosując suplementy takie jak Orgasm Extra.

Orgasm Extra na potencję i problemy z erekcją

Jeśli chodzi o działanie preparatu, to po pierwsze wzmacnia on potencję o ok. 60%, poprawia zdolność do erekcji i jej utrzymania, poprzez lepsze ukrwienie (i odżywienie) tkanek sprawia, że penis się powiększa. Poza tym Orgasm Extra stymuluje produkcję ejakulatu, nasienia jest więcej przez co rośnie intensywność doznać w czasie orgazmu (więcej skurczów). Efekt ten obserwują zarówno mężczyźni jak i ich partnerki. Stosując Orgasm Extra łatwiej jest wydłużać stosunki a nawet zwiększać ich częstotliwość. Kilkukrotny seks w ciągu doby stanie się jak najbardziej możliwy.

Czy Orgasm Extra jest bezpieczny?

Jest w pełni bezpieczny, bo to środek naturalny opracowany i stworzony przez renomowanego producenta – firmę Cobeco Pharma z Holandii.

To, że kapsułki zawierają substancje naturalne (między innymi żeń-szeń) bynajmniej nie umniejsza ich potencjału – wręcz przeciwnie, w końcu to składniki znane i uznane przez medycynę naturalną o potwierdzonym medycznie działaniu. Clue sukcesu było w tym przypadku takie dobranie składników, by zyskać jak najlepszą skuteczność preparatu. Zresztą pracowali nad nim prawdziwi fachowcy – naukowcy z laboratorium Holand Man BV.

Jak przyjmować Orgasm Extra i kiedy można spodziewać się zauważalnych efektów?

Dwie kapsułki dziennie, popite obficie wodą wystarczą by po 10 dniach zaobserwować zauważalną poprawę w jakości seksu.

A co poza tym?

Przy okazji można się jeszcze bardziej postarać dbając o siebie przyjmując do wiadomości fakt, że chwilowe niedyspozycje każdemu mogą się przydarzyć, choć z Orgasmem Extra do takich sytuacji dojść nie powinno. Dobrze też jest wytrenować mięsień Kegla – to ułatwia samokontrolę w czasie stosunku i dodatkowo zwiększa przyjemność płynącą z seksu. Przyjemność obojga partnerów.

 

Reasumując: Orgasm Extra jest dobrym naturalnym preparatem na problemy z erekcją, wydłużenie czasu trwania stosunku i poprawę doznań. Preparat przeznaczony jest dla mężczyzn, ale dzięki niemu „nową jakość” zyskują też partnerki.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE DYSTRYBUTORA >>> KLIK 

orgasmextrabanner

Reply