Najlepsze Feromony dla kobiet i mężczyzn (opinie na podstawie reakcji otoczenia w pracy i w klubie)

Chcesz zyskać atrakcyjność w oczach kobiet lub mężczyzn? Jak to zrobić? Użyj feromonów. Podpowiadamy jakich. Nasz wybór poparliśmy testami.

Zadbaj o to żeby używać ich z głową i wybierz takie, które jednocześnie działają i za które nie przepłacisz.

Kierując się tymi właśnie kryteriami wybraliśmy wspólnie z moją partnerką i pewną zaprzyjaźnioną parą dwa rodzaje feromonów – dla niego i dla niej.

Obydwa są:

  • stosunkowo tanie (nie zapłacisz za nie fortuny, wystarczy trochę ponad 100 zł),
  • bardzo wydajne (wystarczą nawet na trzy miesiące i dłużej),
  • bardzo skuteczne, co potwierdziliśmy testami.
Te feromony to autentycznie esencjonalne:
Żadne z nas nie miało zastrzeżeń do konsystencji czy zapachu tych feromonów. Są właściwie jak bezzapachowa woda. Człowiek może czuć się dziwnie smarując się czymś takim i w pierwszej chwili pomyśleć, że to bez sensu – ale faktem jest że to jednak feromony a nie jakieś nie wiadomo co.
Druga sprawa to wydajność – wystarczy naprawdę odrobina, żeby zadziałało. Zwiększanie ilości nie ma sensu. Stosowane codziennie wystarczają spokojnie na trzy miesiące, a stosowane rzadziej – na dużo dłużej.
A teraz relacje z testowania:

Pheromone Essence – Najlepsze Feromony dla Kobiet

Ania: Stwierdziłam, że musi działać po swoim pierwszym razie (tzn. po użyciu) w pracy. Na lunch chodzimy do stołówki ministerialnej, z reguły w różnych godzinach kombinując tak, żeby mieć w tym czasie trochę spokoju i „wolności” od współpracowników. Po kilku przedpołudniowych przebieżkach po biurze, moi koledzy chyba mnie „zwąchali”, bo bodaj 6 czy 7 postanowiło towarzyszyć mi w czasie lunchu, dwóch zdecydowało się na „zacieśnienie więzi” dosiadając się do mojego stolika. Jako że wcześniej nigdy nic ich do mnie nie ciągnęło, uznałam że to wpływ feromonów. Fajnie było, okazało się, że mamy o czym pogadać i teraz często razem jemy lunche mimo że feromonów używam raczej rzadko.
 
Agnieszka: W sklepie, w którym pracuję klienci rzadko się konsultują. Wchodzą, rozglądają się, wybierają coś lub nie, płacą lub nie i wychodzą. Po feromonach miałam wzięcie jako konsultantka. Średnio co 1,5 męskiego klienta (2 panów na 3) podchodziło do mnie i pytało o towary. Często o nic istotnego, ot tak, aby zagadać. Męczące to było, ale ich spojrzenia – bezcenne.
W klubie natomiast, gdyby nie Piotrek, nie mogłabym się opędzić od facetów. Jak tylko znikał w toalecie albo gdzieś się oddalał z Grześkiem – zaczynały się zaczepki. Wcześniej nigdy nie byłam aż tak popularna!
 
Mowa o Pheromone Essence dla Kobiet, możesz je kupić już teraz w Intymności WYSTARCZY, ŻE KLIKNIESZ.
 

Pheromone Essence – Najlepsze Feromony dla Mężczyzn

Grzesiek: Cóż Drogie Panie. Miejcie się na baczności, bo te feromony naprawdę działają! Powiem tak – wszystkie znajome nagle stwierdziły, że jestem super fajny, zaczęły do mnie lgnąć i to nie tylko w sensie podrywu (choć pewnie to właśnie podświadomie robiły), nagle stałem się gościem, z którym warto wszystko obgadać, wyskoczyć na lunch, etc. Na parkiecie też żadna kobieta mi nie odmówiła, ale nie mogłem przesadzać ze względu na Anię :-).
Piotr: W pracy nie mam do czynienia z kobietami, ale na siłowni… to była masakra. Nagle okazało się, że jestem GOŚCIEM, KTÓRY NA PEWNO ZNA SIĘ NA TRENINGU. Zaczęły mnie kobiety oblegać, dopytywać o jakieś śmiesznostki, proponować wyskoczenie „na herbatę lub kawę” po siłce, żeby pogadać na spokojnie. Coś niesamowitego!
Mowa o Pheromone Essence dla Mężczyzn, możesz je kupić już teraz w Intymności WYSTARCZY, ŻE KLIKNIESZ.
 

Reply