Jak Najłatwiej Powiększyć Penisa? Użyj Member XXL!

Najłatwiej, najtaniej, najprościej, ale i NAJBEZPIECZNIEJ. Bo takie właśnie powinno być powiększanie penisa – BEZPIECZNE i BEZ KOMPLIKACJI. A co za tym idzie dostępne dla każdego!

Czy penisa można powiększyć w ten sposób? TAK. I to całkiem naturalnie.

Nie musisz poddawać się ryzykownym zabiegom. Teoretycznie nie musisz nic robić, ale jeśli długość penisa spędza ci sen z powiek, zastanów się nad wyborem którejś z naturalnych metod.

Najprościej będzie użyć >>> Member XXL. Dlaczego? O tym za moment.

Czemu nie zabieg?

Zabiegowe powiększanie penisa… cóż bywa skuteczne, ale możesz sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Zostaw je na później tj. na czas, w którym stwierdzisz, że żadne naturalne metody w twoim przypadku nie działają (zadziałają na pewno!) bądź uznasz, że efekty niespecjalnie cię satysfakcjonują.

Pamiętaj jednak, że i zabiegi mają pewne ograniczenia, co więcej pojawia się w nich sporo przeciwwskazań, a ryzyko jest tak duże, że gra o rozmiar wydaje się niewarta swojej ceny i ryzyka, które trzeba ponieść.

Zanim zabierzesz się za powiększanie rozważ w spokoju i uczciwie, czy aby na pewno w twoim przypadku to długość penisa jest problematyczna. Jeśli masz problemy w związku – penis ich nie rozwiąże. Jeśli masz problemy z samoakceptacją – również sobie nie pomożesz powiększając członka. Zadbaj o stabilizację emocjonalną, a problem być może zniknie, jeśli nie – popracuj nad powiększaniem. Jak?

Ćwiczenia zwiększające długość penisa

Z pomocą ćwiczeń można poprawić nie tylko długość, ale i obwód i kształt penisa. Ćwiczenia należą do metod najłagodniejszych, co wcale nie znaczy, że decydując się na nie czeka nas łatwe zadanie. Niestety nie – i w tym przypadku (jak w przypadku każdej metody naturalnej) trzeba się trochę napracować, ale rezultaty warte są tej pracy. Co robić?

Każda z wymienionych niżej technik ma na celu poprawienie sprawności członka. Poprawia się dzięki nim ukrwienie, co bezpośrednio przekłada się na długość i generalnie rozmiar penisa. Poza tym dzięki ćwiczeniom dochodzi do przyrostu tkanki gąbczastej oraz rozciągnięcia i lekkiego przyrostu innych tkanek – wiadomo – narząd intensywnie używany rośnie, a zapomniany i nieużywany zanika. Tak samo dzieje się z penisem.

Na koniec jeszcze jedna uwaga – ćwiczenia należy wykonywać przez co najmniej kilka miesięcy (do pół roku). W ciągu miesiąca – dwóch raczej na pewno nie uzyskamy zauważalnych i satysfakcjonujących efektów.

Przed przystąpieniem do ćwiczeń, tak jak w każdym przypadku zresztą, obowiązuje nas rozgrzewka. Rozgrzewką może być np. gorący kompres nałożony na penis. Dzięki temu naczynka i tkanki rozszerzą się i napłynie do nich więcej krwi. Temperaturę kompresu należy dobrać tak, by nie doszło do poparzenia – to już kwestia indywidualna.

Rozciąganie penisa pomaga zwiększyć jego długość. Należy wykonywać je delikatnie, kilka razy dziennie (minimum raz) i to co dzień przez co najmniej kilka miesięcy. Rozciąganie wykonujemy w stanie bez erekcji, jeśli w wyniku pobudzenia penisa dojdzie do wzwodu ćwiczenie należy bezwzględnie przerwać.

Kolejnym dość polecanym ćwiczeniem jest tzw. ćwiczenie PC od nazwy ćwiczonego mięśnia. Mięsień należy naprężać i ściskać kilkukrotnie (wytrzymując około 20 sekund) wykonując pięć ściśnięć z zachowaniem trzydziestosekundowych odstępów.

Ćwiczenia powiększające penisa wymyślili też Arabowie i Chińczycy. Ci pierwsi zalecają tzw. ćwiczenie jelq, którze przypomina nieco technikę dojenia. Należy wykonywać je w stanie bez erekcji z półwyprostowanym penisem.

Urządzenia powiększające

Najlepszym sposobem na powiększenie długości penisa jest jego rozciąganie, przy czym siła oddziaływania na tkanki powinna być dość łagodna, acz zdecydowana i powinna oddziaływać przez dłuższy okres czasu. Samodzielnie trudno takie efekty osiągnąć toteż z pomocą przychodzą nam różne urządzenia. Jednym z najbardziej polecanych (bezpiecznych, skutecznych i niezawodnych) urządzeń tego typu jest >> Andropenis Gold wykorzystujący siłę trakcji. Jego działanie potwierdzają nawet naukowcy polecając urządzenie również jako sposób na niektóre niedoskonałości czy wręcz defekty penisa.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Penis jest bardzo delikatnym organem, toteż trzeba zadbać o jego bezpieczeństwo – nawet podczas ćwiczeń i stosowania bezpiecznych urządzeń. Jeśli tylko cokolwiek zaczyna boleć ćwiczenia należy przerwać a ustawienia stosowanego urządzenia zmienić i dostosować tak by rozciąganie nie bolało. Ból jest sygnałem ostrzegawczym, którego nie można bagatelizować. Lepiej dłużej pomęczyć się z ćwiczeniami niż narażać na niepotrzebne i niebezpieczne kontuzje.

Już wiesz dlaczego łatwiej wybrać Member XXL?

Odpowiedź jest oczywista – dlatego, że nie trzeba aż tak uważać. Jedyne co musisz zrobić, to zastosować się do zaleceń producenta odnośnie dawkowania! No i stosować produkt regularnie.

I po problemie. Tzn. po problemie będzie w perspektywie kilku do kilkunastu tygodni, bo jednak tabletki, by zadziałały też potrzebują czasu. I to sporo.

Ale czas ten poświęcić warto choćby dlatego, że jak się zdążyłem zorientować to składniki (czy też raczej cała kompozycja) Member XXL gwarantują:

  • wyraźne wydłużenie penisa,
  • wyraźne pogrubienie penisa (autentyczny efekt WOW jak powiedział mi kolega M.),
  • wyraźną poprawę potencji,
  • wyraźną poprawę sprawności seksualnej,
  • dłuższy, lepszy, intensywniejszy seks z mega epickimi orgazmami.

Ekstenderem tego efektu nie osiągniesz!

Gotowy na POWIĘKSZANIE I POGRUBIANIE?

Zamów Member XXL >>> TYLKO TUTAJ 20% TANIEJ

2 komentarze

  1. Fort
    • Paweł

Reply